11 Temmuz 2019

Meghan Markle'a Acemi Anne Yakıştırması

YAZI: ZEYNEP GÜR

meghan,markle

 Fotoğraf: Getty Images Turkey

Kraliyet ailesinin son üyesi Archie'nin asiller kadrosuna katıldığı o gün daha dün gibi akıllarda. Dün Sussex Düşesi Meghan Markle'ı kucağındaki 2 aylıkla gördükten sonra anlıyoruz ki, Kraliyet kapıları ardında zaman gerçekten çok çabuk geçiyor.

Dün akşamüstü saatlerinde Billingbear Polo Kulübü'nde gerçekleşen bir hayırseverlik maçına katılan Kate Middleton, Meghan Markle, Prens William ve Prens Harry dörtlüsüne İngiliz hanesinin küçük üyeleri de eşlik etti. Ayrıca Prens George, Prenses Charlotte ve Prens Louis de kuzenleri Archie ile ilk kez aynı karede görüntülendi. 

 meghan-markle-archie

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Öte yandan Sussex Düşesi Meghan Markle, İngiliz basının acımasız eleştirilerine maruz kalmaya devam ediyor. Markle, 2 aylık Archie'yi elinde tutarken acemi tavırlar sergilediğini düşünen İngiliz basını ve sosyal medya camiası, "Birazdan bebeği bırakacak gibi" ve "Tutarken rahatsız görünüyor" tarzında sert yorumlarda bulunarak bir kez daha Meghan Markle'ı açık hedef haline getirdi. Meghan Markle'a yapılan haksız eleştiriler karşısında George Clooney'nin Lady Diana benzetmesi akıllara geliyor: "Meghan, ne olursa olsun 7 aylık hamile bir kadın ve medyanın onun üzerine gidiş şekli Diana'ya yapılanlardan farksız, tarih adeta kendini tekrarlıyor", "Ve hepimiz bunun nasıl sonlandığını çok iyi biliyoruz." Biz de düşünmeden edemiyoruz, Lady Diana senaryosunun bir benzeri bu defa Meghan Markle'la mı devreye giriyor?

ETİKETLER: MEGHAN MARKLE , İNGİLİZ KRALİYET AİLESİ , KATE MİDDLETON , ARCHİE , PRENS HARRY