20 Aralık 2019

Macrocenter'ın Anahtarları Bir Geceliğine Onlara Emanet

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

19-12/20/ansim-adali-1576845336.JPG

"Macrocenter’ın anahtarını bir geceliğine ele geçirseniz ne yapardınız?" fikrinden hareketle yola çıkan projede anahtarlar bir geceliğine Kaan Düzarat, Elif Boyner ve Şansım Adalı'ya teslim edildi.

Markanın Kanyon mağazasında düzenlenen Food Night Out etkinliğinde, aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu davetliler müzik, yemek ve sanat dolu bir gece yaşadı. 18 Aralık Çarşamba akşamı “Good Vibes” temasıyla düzenlenen Food Night Out etkinliğinde DJ Kaan Düzarat market reyonlarını nostaljik bir diskoya, Elif Boyner sağlık ve spor cennetine, moda tasarımcısı Şansım Adalı ise bir tasarım masalına dönüştürdü.

19-12/20/_cgh8476.JPG

Fantastik bir hayali gerçekleştirdiklerini aktaran Macrocenter Marka Direktörü Tülye Sekendiz, “Macrocenter’da tüm ekip olarak müşterilerimizin hayatına daha fazla değer katmak amacıyla çalışıyoruz. Perakendede en önemli alanlarda, en iyiyi sunmanın ötesine geçiyoruz. Food Night Out fikri de bu kapsamda alışılmışın dışında bir yaklaşım olmakla beraber, müşterilerimizle daha fazla güzel anılar paylaşmayı istememizin doğal bir sonucu oldu” sözleriyle mutluluklarını dile getirdi.

ETİKETLER: MACROCENTER , ŞANSIM ADALI , ELİF BOYNER