09 Şubat 2015

Louis Vuitton Dünyasına Giriş

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Yüksek moda sanatla buluşmaya devam ediyor. Prada sanat durağı olarak Hong Kong’u tercih ederken, Alexander McQueen’in limanı Londra'ydı. Dries Van Noten’ın Antverp’teki Inspirations sergisinden sonra şimdi de Louis Vuitton Los Angeles’a demir atıyor.

Geçmişin izlerini, şimdiki zamanın dokusunu ve geleceğin ön resmini yansıtan sergi, 6 Şubat’tan 22 Şubat’a kadar Los Angeles’taki North Highland Avenue’da.

 

 

Nicolas Ghesquière’in kreatif macerasına tanıklık etme fırsatı sunan Series 2, geçtiğimiz yıl Shanghai’da düzenlenen Series 1’in devamı niteliğinde. Series 1, 2014 Sonbahar / Kış koleksiyonunun şerefine hazırlanırken,  serginin ikinci ayağı Series 2 yaratım sürecindeki aşamalara ve Louis Vuitton’un zamandaki yolculuğuna ışık tutuyor.

 

 

Michelle Williams ve Rosamund Pike gibi Hollywood’un zarafet sembollerinin katılımıyla dün gece gerçekleşen Series 2 sergisinin açılışı, Grammy Ödülleri’yle birlikte Los Angeles’ın hareketli ruhuna kelimenin tam anlamıyla bir etkinlik şöleni yaşatmakta kararlı.

 

Fotoğraf: Getty Images Turkey

 

Fotoğraf: Getty Images Turkey

 

ETİKETLER: LOUİS VUİTTON , PRADA , MİCHELLE WİLLİAMS , LOS ANGELES , DRİES VAN NOTEN , SERİES 2 , ROSAMUND PİKE , NİCOLAS GHESQUİÈRE , SERİES 1