17 Nisan 2018

'Life in Vogue' Sergisi Başlıyor

YAZI: EDA CEYHAN

18-04/16/efarneti-1523882733.jpg

Vogue İtalya Genel Yayın Yönetmeni Emanuele Farneti'nin ofisi, Toogood & Faye Toogood tarafından tasarlandı. Fotoğraf: Delfino 

Her sene Nisan ayında Milano’da düzenlenen "Salone del Mobile" mobilya ve tasarım fuarı yarından itibaren, Pazar akşamına kadar tasarım dünyasından tüm yenilikleri, şehrin her bir köşesinde düzenlenen sergi, etkinlik ve partilerle kutlayacak. Salone del Mobile, 1961 yılından bu yana yeni fikirleri, projeleri ve tasarımcıları buluşturan ve şehrin ritmini değiştiren bir organizasyon.

life in vogue

Vogue İtalya'nın kıyafet ve aksesuar odası, Elana Borghl tarafından tasarlandı.

Bu sene Vogue İtalya da olağandışı bir etkinlik için kapılarını açıyor. Bugünden itibaren 4 gün boyunca Vogue İtalya’nın ana merkez ofisi, bu özel hafta için hazırladığı yeni görünümüyle merak eden herkese açık olacak. 

life in vogue

Vogue İtalya'nın kreatif ekibinin odası, Antonio Citterio tarafından tasarlandı.

Vogue İtalya’nın teklifi üzerine bir araya gelen dünyaca ünlü sekiz tasarımcı; Mario Bellini, Michael Bargo, Antonio Citterio ve Patricia Viel, Sabine Marcelis, Faye Toogood, Patricia Urquiola, Muller Van Severen ve Quincoces-Dragò moda ile tasarımın beraber konuşacağı yepyeni bir çalışma alanı yarattı. 

Meraklısına not: Life in Vogue sergisi, Vogue İtalya ofisinde 17 Nisan'dan 20 Nisan saat 20.00'a kadar görülebilir. 

ETİKETLER: MİLANO , VOGUE İTALYA