07 Kasım 2016

Lady Gaga, Donatella Versace Rolünde

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Lady Gaga, American Horror Story’de iki sezondur istikrarlı bir şekilde oyunculuk hünerlerini sergiliyor. Başarısı ve yeteneği kazandığı Altın Küre’yle resmi olarak da tescillendi. American Crime Story'nin prodüktörü Ryan Murphy'den gelen açıklamaya göre, Lady Gaga üçüncü sezonda yine ekranlarda olacak, üstelik Donatella Versace rolünde. 

Donatella VersaceFotoğraf: Versace

American Crime Story üçüncü sezonunda 1997 yılında, seri katil Andrew Cunanan tarafından öldürülen ikonik tasarımcı Gianni Versace’yi konu alacak. 3 ay süren seri cinayetler arasında Gianni Versace'nin neden kurban seçildiği hala belirsiz. Bu belirsizlik üzerine kurulan senaryonun sarsıcı ve sürükleyici olacağı kesin. 

Gaga’nın Donatella Versace’yi kusursuz bir şekilde canlandıracağına dair en ufak bir şüphemiz yok. Fiziksel özelliklerinin yanı sıra, Donatella ile gerçek hayattaki dostlukları da Gaga’nın bu rol için hiç zorlanmayacağını gösteriyor. Bu ay çıkan Versace kitabında Lady Gaga'ya ayrılan özel sayfaları düşündüğümüzde de, Gaga'nın hem markanın, hem de Donatella'nın hayatındaki önemi apaçık ortada.b Versace/Cunanan: American Crime Story'yi heyecanla bekliyoruz!

ETİKETLER: AMERİCAN CRİME STORY , LADY GAGA , DONATELLA VERSACE , GİANNİ VERSACE , RYAN MURPHY