05 Kasım 2016

Lady Gaga, Bruno Mars ve The Weeknd Victoria's Secret Sahnesinde

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Victoria's Secret, Paris çıkarmasına haftalar kala yoğun gündemiyle manşet olmaya devam ediyor. Bella Hadid'in melekler kadrosuna dahil olması ve şovun New York'tan Paris'e taşınmasından sonra VS 2016 şovunda sahne alacak yıldızlar açıklandı. Victoria’s Secret sahnesi, bu yıl dünyada büyük yankı uyandıran 3 ünlü ismin: Lady Gaga, Bruno Mars ve The Weeknd.

Lady Gaga

Moda, hayal gücü ve eğlenceyi bir araya getiren defile yalnızca sahne performanslarıyla değil, pembe halı, model röportajları ve sahne arkası görüntüleri gibi müthiş içerikler ve süprizlerle bu sene de büyülemeye hazırlanıyor. Bir sürpriz işbirliği de bu yılki Max Factor sponsorluğu. Bu sene Max Factor makyaj uzmanları Victoria’s Secret meleklerinin kusursuz ve ihtişamlı bir görünüme sahip olmalarını sağlayacak.

Lady Gaga

Vazgeçilmez melekler Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge, Elsa Hosk, Jasmine Tookes (3 milyon dolar değerindeki Bright Night Fantasy Bra’yı taşıyacak), Josephine Skriver, Lais Ribeiro, Martha Hunt, Romee Strijd, Sara Sampaio, Stella Maxwell ve Taylor Hill’in yanı sıra içlerinde Karlie Kloss, Bella ve Gigi Hadid kardeşlerin de olduğu dünyanın en ünlü 37 modeli de podyumda boy gösterecek. Takipte kalın!

ETİKETLER: LADY GAGA , VİCTORİA'S SECRET , BRUNO MARS , THE WEEKND , PARİS