16 Nisan 2019

Kendi Ayakkabını Kendin Yarat: #MyFendiColibri

YAZI: ZEYNEP GÜR

fendi

Fendi'nin Colibrì ayakkabılarına adanan Made-to-Order hizmeti #MyFendiColibri, İtalyan modaevinin benzersiz işçiliğini ve yaratıcılığını eğlenceli bir dokunuşla kutluyor. Özel sipariş üzerine yapılan prestij sahibi hizmet, ilgilisine gündüzden geceye uzanan yedi olası kombinasyon arasında seçim yapma imkanı sunuyor.

Zarif hayvan desenlerinden, siyah ya da bej tonlarının hakimiyet sürdüğü satene, FF logolu baskılardan ışıltılı dokulara kadar zengin bir estetik katmanı yaratan Fendi, sofistike dünyasının kapısını bu defa geniş bir açıdan aralıyor. Fendi tutkunları, yedi farklı desen, iki farklı topuklu yüksekliği opsiyonu ve dört farklı renk seçeneği arasından kendi ayakkabılarını kişiselleştirdikten sonra final dokunuşunu, ayakkabının şerit detayına isimlerinin ilk harfini ekleyerek yapıyor.  

fendi

İtalyan moda evinin sunduğu bu prestijli hizmeti ilk deneyimleyenler arasında Japon oyuncu Emma, İtalyan bestecisi Patricia Manfield, Fransız influencer Xenia Adonts ve Amerikalı trendsetter Paola Alberdi gibi isimler yer alıyor. Patricia Manfield'ın #MyFendiColibri videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

ETİKETLER: FENDİ , #MYFENDİCOLİBRİ , COLİBRÌ