17 Temmuz 2017

Kate Middleton ve Prens William'dan Kraliyet Tezahüratı

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Prens William'ın tenis yeteneğiyle alaklı büyük şüphelerimiz var. Tenise genel olarak ilgi duyup duymadığından dahi emin değiliz. Pipa Middleton'ın düğün resepsiyonunda Kate Middleton ile oynadıkları pinpon videosu, Cambridge Dükü'nün bu işe masada bile hakim olamadığının en büyük delili. Peki, tüm bu ilgisizliğe rağmen Prens William'ı Londra'da düzenlenen Wimbledon Tenis Turnuvası'na katılmaya ne ikna etmiş olabilir? Sıkı bir tenis takipçisi olduğunu bildiğimiz Kate Middleton ve yakın aile dostları Wimbledon şampiyonu Roger Federer elbette.

Kate Middleton, Cambridge Dükü William

Fotoğraf: Getty Images Turkey

25 Haziran'dan 15 Temmuz'a kadar, Londra'da oynanan sezonun üçüncü Grand Slam turnuvasının yıldızıydı Roger Federer. Wimbledon Tenis Turnuvası tek erkekler finalinde Hırvat rakibi Marin Cilic'i mağlup ederek, Wimbledon'ı 8. kez kazanan ilk erkek raket olarak tarihe geçti. Yakın dostlarının bu sevincine ve zaferine tribünden katılan Kate Middleton ve Prens William, kraliyet tezahüratına da sempatiklikleriyle içten ve samimi bir boyut getirdi. 

En az Roger Federer'ın şampiyonluğu kadar konuşulan bir başka konu ise, Kate Middleton'ın floral yaz şıklığıydı. Yaz için ideal bir elbise seçen Cambdridge Düşesi, Victoria Beckham imzalı çantası ve Bvlgari güneş gözlüğüyle şıklığın aslında detaylarda gizli olduğunun altını bir kez daha en zarif haliyle çizdi.

Prens William ve Kate Middleton'ın Kraliyet Mutluluğu

 

ETİKETLER: KATE MİDDLETON , PRENS WİLLİAM , WİMBLEDON , TENİS , ROGER FEDERER