10 Haziran 2020

Kaia Gerber ile Yeni Twist Bag Buluşması

YAZI: EKİN KURBETÇİ

kaia-gerber-louis-vuitton-twist-bag

İlk olarak Louis Vuitton'un 2015 Cruise şovunda tanıştığımız Twist Bag, bu yaz imaj tazeliyor. 1988 yılında beğeniye sunulan Pochette Trapèze'den ilham alan mimari çizgileri ve grafik hatlarıyla anında 'ikonik' sıfatını kazanan Twist, ismini tasarım ve fonksiyonun incelikli bir buluşması olan klipsinden alıyor.

kaia-gerber-louis-vuitton-twist-bag

Yaz sezonunun sıcak ve neşeli havasına uygun olarak pop renklere bürünen çantaya yeni pleksi sapı eşlik ediyor. Farklı kullanım şekillerine yönelik kalın askılar da, çantanızı kişiselleştirmeniz için sunulan seçenekler arasında yer alıyor. Çantanın mini versiyonu da, klasik siyah ve beyazdan asit yeşiline kadar geniş bir renk yelpazesiyle moda severlerle buluşuyor. Koleksiyonda simultane kullanım için minyatür Twisty ile 2-in-1 seçeneğinin de bulunduğunu belirtelim.

kaia-gerber-louis-vuitton-twist-bag

Moda editörlüğünü Marie- Amélie Sauvé'nin, çekimlerini ise Craig McDean'in üstlendiği Twist Bag'in kampanya çekimleri için kameranın karşısında ise ünlü süpermodel Kaia Gerber yer alıyor. Yaz kombinlerinize coşkulu, sofistike ve dikkat çekici bir duruş katacak Twist ailesine mutlaka göz atın.

ETİKETLER: LOUİS VUİTTON , KAİA GERBER , TWİST BAG , 2020 İLKBAHAR/YAZ