16 Haziran 2016

Jennifer Aniston Bu Sefer Gerçekten Hamile mi?

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Jennifer Aniston son zamanlarda belki de hayatının en zor günlerini geçiriyor. Geçtiğimiz günlerde annesini kaybetti. Evliliğinin yolunda gitmediğine dair söylentiler ise aldı başını gidiyor. Bütün bu olumsuz gelişmelerin arasında, Aniston’ın çevresinden iyi şeylerde olmuyor değil dedirten bir haber geldi. İddialara göre, 47 yaşındaki aktris bu sefer gerçekten hamile.

Jennifer Aniston, Justin TherouxFotoğraf: Getty Images Turkey

Brad Pitt ile hazin bir sonla noktalanan evliliğinden sonra bütün dünya Jennifer Aniston’ın mutluluğu için seferber oldu. Hepimiz dünyanın en içten gülen aktrisinin hayatının erkeğini bulması için güzel temennilerde bulunduk derken Jennifer Aniston’ın karşısına Justin Theroux çıktı. Üç yıl nişanlı kalan çift, 2015’in Ağustos ayında dünya evine girdi. Aniston’ın mutluluk tablosunda eksik olan tek şey çocuktu. Yıllardır verdiği röportajlarda güzel oyuncunun birçok kez çocuk isteğini dile getirdiğini biliyoruz. Zaman zaman Aniston'ın hamile olduğuna dair çıkan asılsız haberler neredeyse bir rutine dönüştü fakat Amerikan medyasının konuştuğu son fotoğraflar kanıt niteliğinde.

Jennifer AnistonFotoğraf: @jen_aniston_love

Eşiyle birlikte Bahamalar'da tatile çıkan Jennifer Aniston'ın büyüyen karnı, ilk kez çıkan haberleri doğruluyor. Resmi bir açıklamayla henüz tescillenmeyen bu hamilelik, Aniston'ın çevresi tarafından mucize çocuk olarak yorumlanıyor. Çiftin yakın dostları, uzun zamandır beklenen bebeğe, Aniston'ın Theroux ile çalkantıda olan evliliğinin kurtarıcısı gözüyle bakıyor. Umarız haberler asılsız, Jennifer Aniston'ın karnı geçici bir şişkinlikten ibaret değildir. 

ETİKETLER: JENNİFER ANİSTON , HAMİLE , BAHAMALAR , BRAD PİTT , JUSTİN THEROUX