02 Ağustos 2019

Hailey Baldwin & Justin Bieber'ın Uzak Doğu Sefası

YAZI: ZEYNEP GÜR

Hailey,baldwin

Fotoğraf: Instagram/@haileybieber

Görünüşe göre Hailey Baldwin ve Justin Bieber çiftinin balayı seansı henüz yeni başlıyor. Yeni evli çift şu anda Tokyo'da aşklarını tazelemekle meşgul. (Ve tüm dünyaya bunu duyurmakla.) "Justin Bieber" temalı Instagram sayfasını en son Instagrammable bir öpücükle güncelleyen Hailey Baldwin'e "düğün stresi" belli ki hiç uğramayacak. 

Hailey,baldwin

Fotoğraf: Instagram/@justinbieber

Hailey Baldwin'in ilan-ı aşkını Justin Bieber karşılıksız bırakır mı? Hailey Baldwin'in Bieber yazılı kolyesi, 250 bin dolar değerindeki nişan yüzüğü ve Justin Bieber'ın kendi imzasını taşıyan Drew tişörtü ise Justin Bieber'ın paylaştığı Instagram karesinin öne çıkanları. Tabii bir de Bieber'ın bu karenin altına yaptığı "Fotoğrafta görmüş olduğunuz kişi benim en yakın arkadaşım" yorumu her şeyi özetleyen cinsten.  

Hailey,baldwin

Fotoğraf: Instagram/@haileybieber

Peki Bieber ve Baldwin ikilisi Tokyo'da aşklarını tazelemek dışında başka neler yapıyor? Tabii ki Uzak Doğu lezzetlerinin tadına varıyor. Tokyo'daki bir sushi restoranında Bieber'ın objektifinden gördüğümüz Hailey Baldwin, bu defa süpermodel personasıyla değil gurme personasıyla Instagram feed'indeki yerini alıyor. 

Hailey Baldwin ve Justin Bieber, diğer çiftlerin aksine Instagram'da "görünür" olmaktan korkmuyor. Aksine her fırsatta birbirlerine olan aşklarını tüm dünyaya ilan ediyorlar. En son, 1. yıldönümlerini “1 yıl önce, ömrümün son anına kadar senin en yakın arkadaşın olmaya 'evet' demiştim. Hayatım, senin sayende her geçen gün daha da güzelleşiyor, kalbim sonsuza dek sana ait. Birlikte öğrenmeye ve büyümeye..." mesajıyla kutlayan Hailey Baldwin, belli ki Justin Bieber'la aralarına Instragram faktörünün bile giremeceğinin farkında.

Hailey Baldwin gibi Cool Olmanın 4 Yolu: 

ETİKETLER: HAİLEY BALDWİN , JUSTİN BİEBER , TOKYO , İNSTAGRAM , İNSTAGRAM COUPLE