07 Mayıs 2017

Ezgi Apa ve Lian Beraha ile Let's Shop

YAZI: ZEYNEP SEREN İLKAN

luxuryshoppers

Ezgi Apa, Lian Beraha Fotoğraf: Le 21ème

Alışverişe tek çıkmaktan, üç metrekarelik deneme kabininde zorlu kararlarla baş başa kalmaktan nefret edenlerden misiniz? Veya benim gibi sürekli yanı başınızda dolaşan bir alışveriş arkadaşı yerine sadece ihtiyaç duyduğunuzda beliren bir alışveriş danışmanının hayali kuranlardan mı?

lets shop app

Vogue Bugün Ne Giydim Ekim ayının konukları Ezgi Apa ve Lian Beraha geçtiğimiz ay hayata geçirdikleri aplikasyonları Let's Shop ile kişisel alışveriş danışmanınız oluyor ve mağazalarda geçirdiğiniz stresli dakikaları minimuma indiriyor. O ihtiyacınız olan parçayla hayalinizdeki tasarımın arasında kaldığınızda bir anda devreye girip kasaya hangi parçayla gitmeniz gerektiğini söylüyor. Üstelik bunu sadece aplikasyon üzerinden gönderdiğiniz fotoğraflara Yes ya da No yanıtını vererek yapıyor.

lets shop app

Luxury Shoppers'ın zevkli ikilisi Ezgi ve Lian'ın kişisel alışveriş danışmanlığının yanı sıra sizi adım adım hayalinizdeki gardıroba ulaştırmayı hedefleyen Let's Shop, dünyanın en ünlü alışveriş sitelerinden derlenen eşsiz parçalarla kendi alışveriş listenizi oluşturma, stiline güvendiğiniz isimlerin gardıroplarına göz atma ve gördüğünüz her parçayı satın alabilme şansı sunuyor. Diğer bir deyişle; Let's Shop alışveriş alışkanlıklarınızı değiştirmeye hazır! 

ETİKETLER: LET'S SHOP , EZGİ APA , LİAN BERAHA , APLİKASYON