02 Eylül 2020

Düz ve Bakımlı Saçların Sırrı: Dyson Corrale

20-08/28/556-corrale-model-2_december-2019_images.jpg

Gücünü Dyson’ın araştırmacı ve deneyci yaklaşımından alan Supersonic saç kurutma makinesi ve Vogue tarafından “Wrap-star” unvanı verilen Airwrap saç şekillendiricisinden sonraki üçüncü saç ürünü Dyson Corrale artık Türkiye’de. Yıllar süren özenli bir hazırlık sürecinin akabinde piyasaya sürülen kablosuz saç düzleştiricisini sizin için mercek altına aldık.

20-08/28/556-corrale-range-cutaways_december-2019_images.jpg

Dyson Corrale, Dyson’a özgü geliştirilen esnek plakalarıyla, sağlıklı saç düzleştirmede bir devrim yaratıyor. Mikro kaplamalı, hareket kabiliyetine sahip plakalar değdiği her saç teline eşit ısı ve gerginlik vererek saçı mükemmel bir şekilde hizalıyor. Bu sayede saçın ısıya olan bağımlılığı azalıyor ve saçlarda aşırı ısının verdiği hasar olmadan; daha düşük ısıyla maksimum düzlük yakalanıyor. Akıllı Isı Kontrolü ise, Dyson mühendislerinin bir başka keşfi. Ürün, bu teknoloji sayesinde kullanıcıların saç tipine ve istediği stile göre farklı ısı derecelerine uyarlanabiliyor. Bu özellik, esnek plakalar tarafından sağlanan artırılmış kontrolle bir araya geldiğinde, kullananların düşük sıcaklıkta istenilen sonuca ulaşmasına yardımcı oluyor.

20-08/28/556-corrale-product-cut-out-cordless-hero-sku_december-2019_image.jpg

Corrale’i tercih nedenlerinden bir diğeriyse, kablosuz da kullanılabilmesi. Kablo engeline takılmadan saçlara dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde ve tam da istediğiniz şekli vermenizi sağlayan ürün, uçuş modu özelliğine de sahip. Üzerinde uçak işaret olan küçük bölmeyi kaldırarak pili güvenceye alabilir ve saç düzleştiricinizi çantanıza atarak seyahat edebilirsiniz.

Saç düzleştirmeyi bir üst seviyeye taşıyan Dyson Corrale, saçı ısıya karşı koruyan teknolojisi ve esnek plakalarıyla bildiğimiz saç düzleştiricilerden oldukça farklı.

İlgili Başlıklar