19 Ağustos 2020

Çarpıcı Gülüşün Sırrı

20-08/14/008_1209.jpg

Kahve, çay, nar, böğürtlen… Günlük beslenme rutinimizdeki pek çok besin, dişlerimizde renk değişimine veya leke oluşumuna sebep oluyor. Bu durumdan kaçınmak için tükettiğiniz besinleri seçmek bir çözüm olabilir elbette. Fakat daha kalıcı bir öneriye ihtiyacınız varsa sizi böyle alalım.

Diş fırçalamak ve diş ipi kullanmak her ne kadar rutinlerimiz arasında yer alsa da, bunlar bembeyaz ve lekesiz dişlere sahip olmak için yeterli olmayabilir. Doktorlar yılda bir kere profesyonel bir diş temizliği öneriyor. Ancak tükettiğimiz gıdalar, içtiğimiz çay ve kahve miktarı gibi etkenler bu temizliğin uzun süreli etkili olmasını engelliyor.

20-08/14/ibrahim-bey03361.jpg

Osveld Dentalight Med-Blue teknolojili diş beyazlatma seti, dişlerini ev konforunda beyazlatmak isteyenlere etkili bir çözüm sunuyor. On beş gün boyunca günde bir defa, on beş dakikalık bir uygulamanın yettiği Dentalight’ın yumuşak silikon ağızlığı, ayarladığınız süre dolunca otomatik olarak kapanıyor.

Yaklaşık bir haftalık kullanımın ardından etkin sonuç vaat eden Dentalight ile dişler beyazlığını altı aya kadar koruyor ve dişlere zarar vermiyor. Seyahat kutusuyla her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz ürün ABD Sağlık Bakanlığı’na bağlı Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) onaylı.

Dentalight’ı incelemek için: osveld.com/dentalight/

ETİKETLER: DİŞ SAĞLIĞI , AĞIZ SAĞLIĞI