06 Kasım 2019

Cara ve Olivier Soruyor: Doğruluk mu, Cesaret mi?

YAZI: ZEYNEP GÜR

cara,delevingne,balmain

Olayın vuku bulduğu yer; Paris. Başrolde kural tanımayan süpermodel Cara Delevingne ve Balmain'ın dahi prensi Olivier Rousteing. İki yakın arkadaş Paris'teki evlerinde şaraplarını yudumlarken, kendilerine birden "Doğruluk mu? Cesaret mi?" sorusunu sorarken bulur. İkisinin de gözü pek, biliyoruz, cevapları haliyle şaşırtmıyor: Cesaret!

Moda dünyasının çılgın düo'su Cara Delevingne ve Olivier Rousteing, Paris sokaklarında kameraların varlığını unuttukları bir maceraya atılıyorlar birlikte. Bu defa şahit olduğumuz sıradan bir işbirliğinden ziyade, gerçek bir dostluğun ve samimi bağların seremonisi. Cara, suç ortağı Olivier'ye "Bana güveniyor musun?" sorusunu soruyor ve Olivier gözünü kırpmadan "Evet, sana güveniyorum" cevabını veriyor. Diyalogları o kadar samimi ki, replik olmaktan çıkıyorlar.

Cara Delevingne ve Olivier Rousteing'in bu ikili deliliği nihayetinde Balmain'ın vitrininde verdikleri cesur pozlarla son buluyor. Günün sonunda idrak ediyoruz ki, Paris'te felekten bir gece çalma fikri onlarla güzel. 

ETİKETLER: OLİVİER ROUSTEİNG , CARA DELEVİNGNE , BALMAİN