06 Kasım 2016

Cara Delevingne, Victoria’s Secret 2016 Podyumunda Yürüyecek mi?

YAZI: İNAN KIRDEMİR

The Sun gazetesinin Victoria’s Secret ve Cara Delevingne hakkında ortaya attığı iddia, gerek medyada gerekse moda dünyasında büyük yankı uyandırdı. Haberin tartışma konusu yaratması da doğruluğundan ziyade, asılsızlığıyla alakalıydı. Haberde, Cara’nın kilolu bulunduğu için Victoria’s Secret 2014 kadrosuna alınmadığını belirten The Sun gazetesine Cara'nın cevabı gecikmedi. 

Cara DelevingneFotoğraf: @caradelevingnedaily

İddialar yerine kanıtlarla konuşmayı tercih eden Cara, Victoria's Secret'ın yetkili prodüktörü Edward Razek'in kendisine yolladığı resmi bildiriyi kişisel Instagram sayfası üzerinden yayınladı. Paylaşımına "Daha çok satmak için kadın bedenini tartışmaya sunmak, utanç verici." notunu düşen Cara Delevingne, kısa sürede binlerce destek mesajı aldı.

Cara DelevingneFotoğraf: @caradelevingne

Edward Razek'in Cara'ya Yazdığı Mektupta Öne Çıkan Başlıklar:

1. Cara'nın VS kadrosunda sonsuz bir kredisi var. O, casting'e bile tabi tutulmadan her Victoria's Secret şovunda yürümesi için davet ediliyor.

2. Victoria's Secret 2014 şovuna katılamamasının asıl nedeni, The Sun'ın iddia ettiği gibi kiloları değil, film çekimleri.

3. En önemli ayrıntı ise Cara'nın Victoria's Secret'ın bu sene Paris'te düzenlenecek 2016 şovunda yürümesi için davet edilmesi. 

Paylaşımın altına yapılan yorumlara baktığımızda, büyük bir çoğunluk Cara'yı Victoria's Secret podyumunda görmek istiyor. Bakalım, Cara, Edward Razek'in bu davetine ve hayranlarının ısrarına nasıl karşılık verecek?

 

ETİKETLER: CARA DELEVİGNE , VİCTORİA'S SECRET , PARİS , EDWARD RAZEK