12 Ağustos 2020

Blackpink ve Selena Gomez'den Yeni Single

YAZI: EKİN KURBETÇİ

blackpink-kpop-music-style-fashion-single-selena-gomez

Fotoğraf: @blackpinkofficial

Müzik ve moda dünyasının popüler iki ismi aynı çatı altında bir araya geliyor. Son dönemin yeni nesil stil ikonarından Blackpink ve Selena Gomez, grubun son teklisinde düet yapacaklarını açıkladılar.

blackpink-kpop-music-style-fashion-single-selena-gomez

Fotoğraf: @blackpinkofficial

Haziran ayında 'How You Like That' isimli singlelarıyla izlenme rekoru kıran Blackpink, yeni şarkıları hakkında birkaç haftadır ipuçları paylaşıyordu. Sürpriz bir isimle iş birliğinin sinyallerini veren grup üyeleri, bu kişinin Selena Gomez olduğunu hayranlarına duyurdu. Geçtiğimiz aylarda Lady Gaga ve Dua Lipa'nın albümlerinde yer alan Blackpink üyeleri bu kez Selena Gomez'i kendi şarkılarında ağırlayacak.

blackpink-kpop-music-style-fashion-single-selena-gomez

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Moda dünyasındaki yerlerini hızla sağlamlaştıran Rosé, Lisa, Jennie ve Jisoo ile şimdilerde kendi güzellik markasıyla dikkat çeken Selena Gomez, bu gizemli birliktelikleri için oldukça heyecanlılar. Hatta beşlinin kendilerine ait yeni bir isimleri de var: SelPink. Çıkacak şarkının ismi henüz açıklanmasa da çıkış tarihi belli. 28 Ağustos'ta dinleyicileriyle buluşacak düete ait detayları ve yine müthiş moda anlarıyla dolu olacağına emin olduğumuz video klibini heyecanla bekliyoruz.

ETİKETLER: BLACKPİNK , SİNGLE , SELENA GOMEZ