03 Temmuz 2020

Saint Laurent'ın Yeni Global Marka Elçisi: Rosé

YAZI: EKİN KURBETÇİ

Saint-laurent-blackpink-rose-brand-ambassador

Fotoğraf: @rosesarerosie

Kore Pop'un popüler grubu Blackpink'i durdurmak imkansız diyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde önce Lady Gaga ile düetlerini yayınlayan, ardından da 'How You Like That' isimli son teklileriyle izlenme rekoru kıran dörtlü, moda dünyasında da kendilerine hatrı sayılır bir yer ediniyor.

Saint-laurent-blackpink-rose-brand-ambassador

Fotoğraf: @ysl

Geçtiğimiz dönemlerde Yves Saint Laurent'ın yakın markajına giren Blackpink vokalisti Rosé, Fransız moda evinin yeni global marka elçisi olarak açıklandı ve kampanya yüzü olarak karşımıza çıktı. Kamera arkasında David Sims'in olduğu görsellerde Rosé, Anthony Vaccarello'nun 2020 Sonbahar koleksiyonundan parçaları taşıdı.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

ROSÉ - FALL 20 #YSL32 by ANTHONY VACCARELLO FILMED by DAVID SIMS #YSL #SaintLaurent #YvesSaintLaurent @anthonyvaccarello

SAINT LAURENT (@ysl)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bu yeni birliktelik için çok heyecanlı olduğunu belirten Rosé, 'Bu süreçte Anthony'yi yakından tanıma fırsatı buldum. Onun yaratıcılığından ve deneyiminden çok şey öğreniyorum.' sözleriyle kreatif direktöre olan hayranlığını dile getirdi.

Saint-laurent-blackpink-rose-brand-ambassador

Fotoğraf: @jennierubyjane

Ancak Rosé ve Yves Saint Laurent'ın iş birliği Blackpink'in yüksek moda sahnesine attığı ilk adım değil. Grup üyelerinden Jennie Chanel'in, Lisa da Celine'in marka elçiliğini yapıyor. Jisoo ise Dior ile yakın bir ilişkiye sahip. Bu 4 yetenekli kızın müzik listelerinin ardından moda dünyasını fethedişlerini heyecanla takip ediyoruz.

Lalisa Manoban'ın İlham Veren Perçemleri

 

 

ETİKETLER: BLACKPİNK , KPOP , ROSÉ , YVES SAİNT LAURENT , MARKA ELÇİSİ