05 Nisan 2019

3'lü Moda İttifakı: Adidas, Beyoncé ve Ivy Park

YAZI: ZEYNEP GÜR

beyonce

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Bu yılın en atletik ve merak uyandıran moda ittifakı Adidas ve Beyoncé cephesinden geliyor. Adidas ile yepyeni bir oluşumun başlat düğmesine basan Queen B'yi, ayakkabı ve spor giyim koleksiyonundan oluşan yeni nesil Adidas etiketinin kreatif direktörlük koltuğunda göreceğiz. Beyoncé, aynı zamanda kendi markası Ivy Park'ı da bu iş birliği doğrultusunda bambaşka bir boyuta taşıymayı planlıyor. 

Geçtiğimiz gün resmi Instagram hesabından ufak çaplı bir spoiler veren Adidas, konuyla ilgili henüz bir açıklamada bulunmasa da Adidas, Beyoncé ve Ivy Park aynı karede görmek hayranlarının kalp atışlarını hızlandırmaya fazlasıyla yetti.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by adidas (@adidas) on

Beyoncé yankı uyandıran koleksiyonla ilgili şunları söylüyor: "Bu benim için ömür boyu sürecek bir ortaklık", ve sözlerine devam ediyor: "Adidas, yaratıcılık sınırlarını zorlama konusunda şu ana kadar büyük bir başarı elde etti. Yaratıcılığı, büyümeyi ve sosyal sorumluluğu iş dünyasında ön plana çıkaran bir felsefeyi paylaşıyoruz. Öncü bir liderle Ivy Park'ı yeniden güncellemeyi ve küresel ölçekte genişletmeyi dört gözle bekliyorum."

Adidas'ın diğer marka elçilerinden Kanye West ve Pusha-T saflarına katılan Beyoncé'nin yeni koleksiyonu için sabırsızlanıyoruz. 

Beyoncé'nin İkonik Sahne Görünümleri:

ETİKETLER: BEYONCE , IVY PARK , ADİDAS