28 Mart 2022

Zahmetsiz Zarafet

Doğallığın ön planda olduğu güneşin akışını takip eden natürel bir ruh. Pınar Sabancı ile güneşli bir günün tadını çıkararak keyifli bir gün geçirdik.

pınar sabancı

Yaz, sadece bir mevsim olarak değil ayrıca ruhun neşesi, giyinmenin hafifliği ya da hareket hâlindeki yaşam gibi değişik duygu durumları olarak da görülüyor. Hareket hâlinde olmak aktif bir yaşam stilini beraberinde getirirken gardırobun değişkenliğe uyumunu da gerektiriyor; tercihlerin zamansız parçalardan oluşması kurtarıcı oluyor.

Bilinçli bir anne ve eş olan Pınar Sabancı, eğitim aşkıyla çıktığı yolda hayatını iki ülke arasında geçiriyor. Bu da farklı ruh hâlleri, mevsimler ve tabii ki aktif bir yaşamı beraberinde getiriyor. Pınar bu yüzden gardırobunda hem zamansız hem de konforlu parçalara yer veriyor. Loro Piana’nın zahmetsiz zarafet duygusuyla bir araya gelen stili, tercihleri sayesinde kusursuz bir görünüme sahip. Pınar zamansız kıyafetlerin hatıralarla dolu olduğunu düşünüyor.

pınar sabancı

 

İş, okul, çocuk derken koşturmanın yanında sıcak havalarda dışarı çıktığında en çok ihtiyaç duyduğu parçalar hafif kıyafetler. Giydiklerinin ev konforu hissi vermesi gerektiğini söyleyen Pınar, dolabındaki parçaların aynı rahatlığı hissettirmesinin çok önemli olduğunu söylüyor.

Güne meditasyon yaparak başlayan Pınar, sabahları bedenini hareket ettirdiğinde daha iyi hissettiğini söylüyor. Pınar Sabancı’nın zamansız stili, hayat dolu ve zarif koleksiyonla mükemmel bir uyum sergiliyor.

 

 

Fotoğraf: Berat Soner Çapin
Video: Faruk Emin Kaba
Proje Yönetmeni: Melis Akcan
Proje Uzmanı: İpek Elbeyli
Saç: İbrahim Junior
Makyaj: Hazal Öçal
Fotoğraf Asistanı: Buse Ece Bakan
Video Asistanı: Alper Özdemir
Makyaj Asistanı: Şeyma Erikçi

ETİKETLER: PINAR SABANCI , LORO PİANA