05 Mart 2021

Superga’nın Yeni Global Marka Elçisi: Hailey Bieber

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

Hailey Bieber

 

Hailey Bieber’ın stil kodlarına baktığımız zaman spor ayakkabıların hepimizde olduğu gibi onun için de ne kadar vazgeçilmez olduğunu görmek mümkün. Hızla yükselen popülaritesi de işin içine eklenince Bieber’ın çok geçmeden sportif bir markanın yeni marka elçisi olarak karşımıza çıkması neredeyse kaçınılmazdı.

Özellikle bez kumaştan yapılan spor ayakkabılarıyla bilinen İtalyan markası Superga, 2021 ilkbahar/Yaz kampanyasıyla birlikte Hailey Bieber’la ilk yolculuğuna çıkıyor.

Yeni işbirliği için “Markanın sahip olduğu mirası ve hikayeyi çok seviyorum. Superga her zaman köklerine sadık kalmıştır ve hiçbir zaman modası geçmemiştir. Tasarımlarının zamansız ve şık olduğunu düşünüyorum aynı zamanda kişisel stilime de kusursuz bir şekilde uyduğunu hissediyorum.” ifadelerini  kullanan Bieber’ın birlikte çalıştığı ekip ise tamamen kadınlardan oluşuyor. 

Hailey Bieber'ı aynı zamanda çevresel bir aktivist olarak gören marka, pamuk, lastik ve aluminyumdan tasarlanan Organik koleksiyonu için de kendisinin doğru bir isim olduğunu ifade ediyor.

ETİKETLER: HAİLEY BİEBER , SUPERGA , MODA