05 Ekim 2021

L’Oréal Paris’ten Anlamlı Defile

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

l'oreal paris,defile

Ünlü kozmetik markası L’Oréal Paris, 50’inci yıl kutlamaları kapsamında birlikte çalıştığı ünlü isimleri bir araya getirerek göz alıcı bir defileye imza attı. Helen Mirren, Camila Cabello ve Soo Joo Park’ın da aralarında bulunduğu yıldız isimler Azzaro’dan Balmain’e farklı tasarımcıların kıyafetleriyle podyumdaydı. Paris’in sembolü Eiffel Kulesini gören Trocadéro meydanında gerçekleşen etkinlik kadının gücünü temsil ederken yaşadıkları zorluklara da destek olmayı hedefledi.

l'oreal paris,defile

l'oreal paris,defile

L’Oréal Paris’in makyaj sanatçısı Val Garland bu özel defile için; “Katılan her ismin kırmızı halıda gibi görünmesini istedik. Bu yüzden onlarla birebir çalışarak kendilerini güçlü ve özgüvenli ne hissettiriyorsa o yoldan ilerledik.” açıklamasını yaparken markanın küresel saç tasarımcısı Stephane Lancien ise “Her kadının kimliğine ve stiline bağlı kaldık.” ifadelerini kullandı.

Instagram üzerinden defileye yer veren marka da paylaşımını şu sözlerle yaptı: “L’Oréal Paris ailesi olarak farklılığı, kişisel ifade özgürlüğünü yansıtan bir defile gerçekleştirdiğimiz için gurur duyuyoruz. Biz birlikte durarak dünyadaki tüm kadınların varlığını kutluyoruz.”

ETİKETLER: L'ORÉAL PARİS , DEFİLE , GÜZELLİK , PARİS MODA HAFTASI