30 Kasım 2021

Kış Sıcaklığı Zamanı

jimmy key

Yaz boyu Ege sahillerinin mavi ve yeşilden gelen huzurlu yansımalarını üzerimizde taşımaya aşinayız. Şimdi ise Ege habitatının doğal tonları kış sezonunda sıcaklığı yaşatmak üzere hazır. 

Jimmy Key, şehirli boho çizgisini bu kez toprak tonlarının en cezbedici tonlarıyla öne çıkarıyor. Ekose desenler çarpıcı yorumlarla, gardıropların vazgeçilmezi asil siyah, yenilikçi formlarda karşımızda. Zarif ve elegan görünüm sunan koleksiyon doğal tuşelerle bütünlüğünü sağlıyor.

jimmy key

Ne giyineceğinizin her zaman aklınızı karıştırdığı kış aylarında mevsim koşullarından korunurken şıklığı muhafaza etmek de mümkün. Kadifenin elegan görünümü bu şıklığa en çok yakışan detaylardan biri olarak zamansız görünümüyle ön planda. Rahat formlarda, kolay kombinlenebilir ürünlerle trend görünümler sunan kış koleksiyonunda canlı renklerin dengeli kullanımı dikkat çekiyor.

Sürdürülebilir ürünlere temalarında çokça yer veren Jimmy Key, dönüşümü destekleyen elyaflar kullanarak yumuşacık tuşelerde konforlu giyim ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

ETİKETLER: JİMMY KEY , 2021 SONBAHAR / KIŞ