MODA
MODA

18 Kasım 2021

Gümüş Yeniden Oyunda

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

kim kardashian,gümüş

Altınla kıyaslandığında çok daha sade bir görüntüsü olan gümüş, statement dokunuşlarla bizi gösterişli yanıyla yeniden tanıştırıyor. Mücevher ustası Elsa Peretti’nin ikonik bilekliklerini düşündüğümüz zaman gümüşün o kadar da sakin bir tavrı olmadığını rahatlıkla anlayabiliyoruz. 2000’lerin halka küpeleri geri dönüşünü altın üzerinden yaparken ünlü isimler yavaş yavaş rotasını gümüşe çevirmeye başladı.

kim kardashian,gümüş

Kim Kardashian, Balenciaga imzası taşıyan pembe görünümünü gümüş küpe ve clutch çantayla tamamlarken, Zendaya CFDA Moda Ödülleri'ndeki mücevher seçimini beyaz altın, elmas ve gümüş yansımalardan yana kullanmıştı.

kim kardashian,gümüş

Saint Laurent, 2021 Sonbahar/Kış

kim kardashian,gümüş

 Isabel Marant, 2021 Sonbahar/Kış

2021 Sonbahar/Kış defilelerine baktığımız zamansa Saint Laurent, 20’lerin caz çağını gümüş pırıltılarla güçlendirirken, Isabel Marant küpelerde farklı formları kullanarak gümüşün statement yanını ortaya çıkartıyor. JW Anderson, Carolina Herrera ve Sportmax de bu gizli yükselişe dahil olarak koleksiyonlarını gümüş takılarla tamamladı. Altının güçlü etkisi devam ederken kışın gri yanıyla uyumlanan gümüş, yeni bir parlaklığı da stilinize dahil edebilir.

ETİKETLER: GÜMÜŞ , TAKI , TREND , 2021 SONBAHAR/KIŞ