22 Eylül 2021

Bağımsız ve Güçlü: Zarif Şıklığın İmza İş Birliği

Zarif görünümü ve klasik parçaları stiline ustalıkla uyarlamasıyla tanıdığımız Nur Bilen Yavuzer, moda gözünü LC Waikiki’nin zamansız çizgisiyle birleştiriyor. Trendlerden bağımsız ve klasik kodlar taşıyan Nur Bilen Yavuzer x LC Waikiki koleksiyonu, imza parçalarıyla her kadının kendi favorisini bulacağı alternatifler içeriyor. 

 lc waikiki x nur bilen yavuzer

Kendine Has Bir Stil 

Bireysel moda duruşunu inşa eden, trendlere dokunmakla birlikte bireysel şıklığını kendi seçimleriyle zamansız hale getiren kadının sonbahar/kış gardırobunda mutlaka bulunması gereken hero parçalarla karşımıza çıkıyor Nur Bilen Yavuzer x LC Waikiki koleksiyonu. Sosyal medyadan da stilini takip ettiğimiz başarılı ismin güçlü stil kodları haline gelen seçimleri ulaşılabilir seçeneklerle yeni sezona güçlü adımlarla başlamamıza yardımcı oluyor. 

Kendi enerjisiyle ışıldayan, güçlü, üretken ve başarılı kadının sürdürülebilir görünümleri, yıllara meydan okuyarak güncel kalmak ve en iyi anlarında onlara eşlik etmek için tasarlandı. 

 lc waikiki x nur bilen yavuzer

Okazyonlardan Bağımsız

Kesimi ve rengiyle zamansız bir trençkotu isterseniz küçük siyah elbiseniz ve stilettolarınızla, isterseniz de geniş paçalı pantolon ve sneakerlarınızla birlikte kullanabilirsiniz. Mom jean üzerine alacağınız bir blazer’ı gündüz basic t-shirt ile gece dışarı çıkarken de trend crop toplarla kombinleyebilirsiniz. 

 lc waikiki x nur bilen yavuzer

Lokasyondan bağımsız, günün her saatine ve okazyona göre gardırobunuzdaki parçalarla eşleşebilen parçalar, şık görünümü ve şehirli feminen stiliyle ‘olmazsa olmaz’ bir seçkinin hero parçalarını oluşturuyor. 

Nur Bilen Yavuzer x LC Waikiki koleksiyonu, stilini zamansız kılıp klasik görünümün hafızalarımızdakinden çok daha güncel ve zamansız olduğunun altını çizen şık parçalarıyla, sonbahar/kış gardırobununun trendlerden bağımsız imza parçaları olmak için hazır. Nur Bilen Yavuzer x LC Waikiki koleksiyonunu buradan inceleyebilirsiniz.

ETİKETLER: LC WAİKİKİ , LCW , NUR BİLEN YAVUZER X LC WAİKİKİ