13 Nisan 2021

Rosie Huntington-Whiteley'in Güzellik Atağı

YAZI: EKİN KURBETÇİ

rosie-huntington-whiteley-lipstick-makeup-beauty

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Rosie Huntinton-Whiteley'in güzellik imparatorluğu büyüyor. Başarılı modellik kariyerinin yanında aynı zamanda da yükselen bir iş insanı olan güzel yıldız, makyaj dünyasına kendi ismiyle adım atıyor.

Birkaç yıl önce RoseInc isimli güzellik platformunu kuran süpermodel, ardından farklı firmalarla iş birliği yapmış ve son olarak karşımıza La Bouche Rouge markalı sınırlı üretim ruj kitleriyle çıkmıştı. Geçtiğimiz günlerde Gia Couture Firenze etiketli bir ayakkabı koleksiyonuna da imza atan Huntington-Whiteley, şimdi de üzerinde çalıştığı yeni projeyi Instagram'da takipçileriyle paylaştı.

rosie-huntington-whiteley-lipstick-makeup-beauty
Fotoğraf: Instagram Stories, @rosiehw

Instagram Story'lerinde bir soru-cevap etkinliği düzenleyen Rosie, Rose Inc'in bir sonraki adımı ne olacak sorusuna 'Yıl sonunda Rose Inc Beauty çıkıyor!' yanıtını verdi. Bu cevabın yanında renk denemelerinin olduğu bir fotoğrafı da paylaşan başarılı yıldız, Rose Inc'in ilk ürün ailesi hakkında ipuçlarını da açığa çıkardı. Görünen o ki konforlu bir bitişe sahip, olmazsa olmaz nude'lardan ve kırmızılardan oluşan bir ruj seçkisi bizleri bekliyor! Rafine, minimalist ve stil dozu yüksek seçimleriye heyecan veren Rosie Huntington-Whiteley imzalı bir makyaj koleksiyonu için sabırsızlanıyoruz.

Rosie Huntington-Whiteley'in 5 Güzellik İmzası

ETİKETLER: ROSİE HUNTİNGTON-WHİTELEY , MAKYAJ MARKASI , ROSEİNC , GÜZELLİK