28 Ocak 2021

Rosie Huntington-Whiteley'nin Favori Ruj İkilisi

YAZI: EKİN KURBETÇİ

rosie-huntington-whiteley-lipstick-makeup-beauty

Fotoğraf: @rosiehw

Doğal, minimal ama ihtişamlı güzelliğin adres isimlerinden biri Rosie Huntington-Whiteley. Rose Inc. girişimiyle tam anlamıyla bir güzellik destinasyonu yaratan eski süpermodel yeni iş insanı Rosie, şimdi de olmazsa olmaz ruj duosuyla karşımıza çıkıyor.

rosie-huntington-whiteley-lipstick-makeup-beauty

Sevgililer günü için La Bouche Rouge markasıyla iş birliği yapan başarılı yıldız iki favori ruj tonunu bir araya getiriyor. Soğuk, orta tonlu bir nude ve gerçek kırmızıdan oluşan setler deri kılıflarıyla da lüks bir deneyim sunuyor. 'Bu sevgililer gününde kadınların kendilerini şımartmalarını istiyorum. Her ne kadar sevgililer günü için bir iş birliği yapsak da size tüm sezon kusursuz bir şekilde eşlik edecek setler tasarladım.' diyen Rosie, markayla yaptığı iş birliği için oldukça heyecanlı. 

Rujlar yeniden doldurulabilir, sürdürülebilir ambalajlara sahip. Temiz içeriklere sahip ürünler formüllerinde balmumu ve mikroplastikler barındırmıyor. Ayrıca satıştan elde edilen gelirin bir kısmı da ihtiyaç sahiplerine temiz sus ağlayan Eau Vive Internationale programına bağışlanıyor.

rosie-huntington-whiteley-lipstick-makeup-beauty

Fotoğraf: @rosiehw

Rosie Huntington-Whiteley için doğal görünümün altını çizmek önemli. Zamansız ve elegant sıfatları ise Rosie'nin güzellik anlayışını tanımlıyor. Rosie'ye göre klasik bir kırmızı ve joker bir nude ile tüm günü ve her etkinliği kurtarabilirsiniz. Minimal, ışıltılı bir cilt makyajı, gölgeli bakışlar ve doğal dudaklarla günlük rutininizi tamamladıktan sonra kırmızı ruj kartınızı oynayarak tek hamlede geceye hazır hale gelebilirsiniz. Doğru nude ve doğru kırmızı makyaj çantanızın vazgeçilmezleri arasında!

Kırmızı Ruj 101: Doğru Kırmızı Ruju Seçme Rehberi

ETİKETLER: ROSİE HUNTİNGTON WHİTELEY , LA BOUCHE ROUGE , RUJ , DUDAK MAKYAJI