05 Ağustos 2020

Selena Gomez İmzalı Rare Beauty'nin Çıkış Tarihi Açıklandı

YAZI: EKİN KURBETÇİ

selena-gomez-rare-beauty-skin-care-make-up-brand

Fotoğraf: @selenagomez

Geçtiğimiz Şubat ayında Selena Gomez, kendi güzellik markasını çıkaracağını duyurmuştu. Perde arkasında 2 yıllık sıkı bir çalışma bulunan Rare Beauty'nin satışa sunulacağı tarih ise henüz netleşmemişti. Dün Instagram üzerinden yaptığı yayınla Rare Beauty'nin misyonunu ve temelinde bulunan güzellik anlayışını anlatan Selena Gomez, markasının çıkış tarihi 3 Eylül olarak açıkladı.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Rare Beauty by Selena Gomez (@rarebeauty)'in paylaştığı bir gönderi ()

Başkalarının beğenisine ihtiyaç duymayan bir güzellik anlayışını savunan Rare Beauty, gerçek dışı güzellik standartlarını ve 'kusursuz' algısını yıkmayı hedefliyor. 'Başkası olmayın, kendiniz olun. Mükemmele gerek yok, kusurlarınızı benimseyin. Çünkü kusursuzluğun içinde sizi siz yapan bir güzellik var. Sizi eşsiz kılan şeyleri gizlemeyin.' diyor Selena Gomez.

Markanın ürün ailesi ise henüz net olarak açıklanmış değil, ancak Selena Gomez'in kamera arkası çekimlerine bakılırsa bizi geniş bir koleksiyon bekliyor. Şimdilik Kuzey Amerika'daki Sephora mağazalarında ve markanın resmi internet sitesinde satışa çıkacak ürünleri deneyimlemeyi heyecanla bekliyoruz.

Selena Gomez'in 5 Güzellik İmzası

ETİKETLER: RARE BEAUTY , SELENA GOMEZ , MAKYAJ