18 Kasım 2018

Margot Robbie’nin Altın Işıltılı Güzellik Portresi

YAZI: EKİN KURBETÇİ

margot-robbie-hair-make-up-beauty-instagram-pati-dubroff
Fotoğraf: @patidubroff

Kırmızı halının elegan güzellerinden Margot Robbie, küçük güzellik hamleleriyle çarpıcı bir görünüm elde etmekte hayli başarılı. Geçtiğimiz gün Mary Queen of Scots filminin basın toplantısına katılan ünlü oyuncu, sade makyajı ve yarım topladığı lob saçlarıyla güzellik dersi verdi.

Cildinde mat bir dokunuş tercih eden Margot, yanaklarını doğal tonlarla renklendirmiş. Rujunu sıcak renk yelpazesinden seçen başarılı yıldızın makyajına karakter katan asıl nokta ise bakışları. Göz kapağına sürdüğü altın ışıltılı farla hem bakışlarını aydınlatan hem de makyajını kıyafetiyle kombinleyen Oscar’lı oyuncu, göz altlarında kullandığı koyu renkli farla da gözlerine derinlik katmış.

Makyajın yanında lob kesimli kısa saçlara sahip olanlar da Margot Robbie’nin görünümünden ilham alabilir. Doğal plaj dalgaları ve doku verici bir spreyle şekillendirdiği saçlarını yarım at kuyruğu şeklinde toplayan Robbie, bu sportif modeli daha şık bir forma sokmuş. Bu saç modelinde kilit noktanın Margot’nun üstü krepeli ve hacimli toplama şekli olduğunun altını çizelim. Eforsuz saçlar ve yumuşak ışıltıyla aydınlatılan bakışlar: Margot Robbie sade ve çarpıcı gece güzelliğinize ilham veriyor. 

Margot Robbie'nin Favori 10 Makyajı

ETİKETLER: MARGOT ROBBİE , LOB KESİM , KISA SAÇ , ÜLÜ SAÇI , MAKYAJ