07 Eylül 2018

Louis Vuitton'un İlk Parfüm Filminde Emma Stone Başrolde

YAZI: EKİN KURBETÇİ

emma-stone-perfume-louis-vuitton-advertisement

Fotoğraf: Louis Vuitton

Louis Vuitton, ilk parfüm filmi kampanyası için iki Oscar’lı sanatçıyı bir araya getiriyor: Oyuncu Emma Stone ve yönetmen Sam Mendes. Parfüm filminin ilhamı, bir kadının hayat boyu yaşadığı farklı anlardan ve duygulardan ilham alıyor. Louis Vuitton’un seyahat ruhunu tutkuyla buluşturan bu filmdeki değişen fonlar, Louis Vuitton’un dokuzuncu parfümü Attrape-Rêves’nin çok yönlülüğünü ve heyecanlı ruhunu yansıtıyor.

Kısa film aynı zamanda ‘American Beauty' ile En İyi Yönetmen dalında Oscar kazanan Britanyalı yönetmen Sam Mendes ve Fotoğraf Yönetmeni Hoyte Van Hoytema’nın ilk profesyonel birlikteliği olma niteliğini taşıyor. Emma Stone ile daha önceden ‘Cabaret’ isimli Broadway müzikalinde birlikte çalışma fırsatı yakalayan Sam Mendes, Louis Vuitton aracılığı ile ortaya çıkan bu ikinci randevudan oldukça mutlu. ‘La La Land’ filmiyle En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ını almaya hak kazanan Emma Stone, yeteneğini reklam filmindeki çok yönlü kadın tasviriyle konuşturuyor.

emma-stone-perfume-louis-vuitton-advertisement

Fotoğraf: Louis Vuitton

Kampanya, parlak ve duygusal notalar içeren Louis Vuitton’un yeni kadın parfümü Attrape-Rêves lansmanıyla eş zamanlı olarak 13 Eylül 2018’de yayınlanacak. Sanat ve moda dünyasının kült isimlerini bir araya getiren bu kısa filmi ve çok yönlü kadınları kutlayan bu parfümü heyecanla bekliyoruz.

ETİKETLER: EMMA STONE , LOUİS VUİTTON , PARFÜM