15 Ekim 2018

Lila Moss'lu Marc Jacobs Beauty'de İkinci Tur

YAZI: ZEYNEP GÜR

lila moss

@lilamoss

Kate Moss'un 16 yaşındaki kızı Lila Moss, Marc Jacobs Beauty'nin yeni yüzü oldu. Eğer bir süpermodel kızıysanız, sadece basit bir hediye almazsınız; majör güzellik markalarından birinin marka yüzü olursunuz.

Lila Moss'u küçüklüğünden beri tanıyan Marc Jacobs, Instagram hesabından da markanın yeni güzellik elçisiyle ne kadar gurur duyduğunu dile getirdi: "Lila'yla ilk tanıştığımda 2008 yılında annemle Ibiza'da tatildeydim, Kate Moss'un da aralarında olduğu arkadaş grubumuzu ziyaret etmek için Formentera'ya gitmiştim. Lila, sadece 6 yaşındaydı, fakat güçlü karakteri, enerjik tavırları ve eşsiz güzelliği aşikardı: 2011 yılında Kate'in düğününde onu yeniden gördüğümde karakteri daha dinamikti ve daha da güzelleşmişti."

lila moss

@marcjacobs 

Marc Jacobs Beauty'nin Lila Moss'tan önceki güzellik elçisi yine süpermodel bir annenin kızı olan Kaia Gerber'di. Fakat geçtiğimiz haftalarda Kaia Gerber'ın Yves Saint Laurent Beauté'nin yeni yüzü olacağı açıklanmıştı. 

lila moss

@marcjacobs

Büyük yankı uyandıran "Leopard Frost Collection" kampanyasında ikinci raunt çoktan başladı. "Lip Frost" adı verilen buzlu lipstick serisinde "Diva" soluk pembesinden, "Detoks" kahverengisine kadar beş metalik renk bulunuyor. Leopar baskılarından ilham alan Marc Jacobs'ın vahşi "Eye-conic Frost" far paletinde ise birbirinden çarpıcı yedi farklı ton var. Kamera arkasında David Sims; Lila Moss'un çarpıcı ve egzotik göz makyajının arkasında ise Diane Kendal duruyor.

ETİKETLER: KATE MOSS , MARC JACOBS BEAUTY , LİLA MOSS