11 Temmuz 2020

Lady Gaga Valentino'nun Yeni Parfümünün Yüzü Oldu

YAZI: EKİN KURBETÇİ

lady-gaga-beauty-valentino-perfume-voce-viva

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Lady Gaga'nın güzellik dünyasında yeni bir rolü daha var! Yüksek modanın popüler isimlerinden Valentino, yeni parfümü Voce Viva'nın yüzü olarak Lady Gaga'yı duyurdu.

Markanın kreatif direktörü Pierpaolo Piccioli tarafından tasarlanan ve Valentino Beauty ekibinin iş birliğiyle ortaya çıkan Voce Viva 'herkesi kalplere dokunmaya, başkalarına ilham vermeye ve hayallerini yaşamaya' davet ediyor. Bu mesajı yaymak içinse Piccioli, Lady Gaga'nın mükemmel bir fit olduğunu söylüyor. Kreatif direktöre göre Gaga özgürlük, farkındalık ve saf bir kalp demek. 'Lady Gaga'nın kampanyadaki rolü, bu projenin sembolik değerini güçlendiriyor. O bir jenerasyonun ikonu. Verdiği özgürlük mesajları, sanata olan tutkusu, kendine olan farkındalığı ve eşitlik anlayışı Valentino'nun mottolarıyla tamemen örtüşüyor. Gaga'nın ekibe dahil olmasından onur duyuyorum.' sözleriyle de Perpaolo Piccioli birliktelikten olan memnuniyetini anlatıyor.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Valentino (@maisonvalentino)'in paylaştığı bir gönderi ()

Henüz Voce Viva'nın koku karakteri, şişesi ve alt yapısı belli değil. Ancak işin içinde Lady Gaga varsa biliyoruz ki bizi heyecan verici bir yolculuk ve görsel bir şov bekliyor. Çıkış tarihi eylül ayı olarak açıklanan Voce Viva'yı deneyimlemek ve Lady Gaga'lı kampanya görsellerinden ilham almak için sabırsızlanıyoruz.

ETİKETLER: LADY GAGA , VALENTİNO , VOCE VİVA , PARFÜM