09 Eylül 2020

Kim Kardashian'ın Mücevher İlhamlı Yeni Parfüm Koleksiyonu

YAZI: EKİN KURBETÇİ

khloe-kourtney-kim-kardashian-perfume-kkw-diamonds

Fotoğraf: @kimkardashian

Kim Kardashian'ın parfüm imparatorluğu KKW Fragrance, koleksiyonlarına tüm hızıyla devam ediyor. Kim, Kourtney ve Khloe'nin iş birliğiyle çıkan Diamonds serisi, ikinci raunda hazır. 

khloe-kourtney-kim-kardashian-perfume-kkw-diamonds

Fotoğraf: @kimkardashian

KKW Diamonds parfümlerinin yeni koleksiyonunda kız kardeşlerin her birini bir değerli taş temsil ediyor. Aşkı, huzuru ve iyileşmeyi simgeleyen zümrütü tercih eden Kim Kardashian'ın parfümü misk ve beyaz çiçek aromaları içeriyor. Kızı Penelope'nin doğum taşı yakutu benimseyen Kourtney'nin notaları ise çiçeksi ve oryantal. Safir taşının derin mavisine hayran olduğunu söyleyen Khloe Kardashian'ın parfümü vanilya ve sandal ağacıyla katmanlı bir floral bir karaktere sahip.

khloe-kourtney-kim-kardashian-perfume-kkw-diamonds

Fotoğraf: @kourtneykardashian

Yeni üçlünün kampanya çekimleri için seksapel dozunu bir tık yükselten kız kadeşler bizi taşlarıyla aynı renklerde saten kıyafetlerle karşılıyor. Üçlünün güzellik portreleri ise aynı görünüme sahip. Bronz tenleri, toprak tonlu dumanlı makyajları ve içe fönlü lob saçlarıyla Kim, Kourtney ve Khloe oldukça dikkat çekiyor. Güzellik ürünleri ve giyim koleksiyonuyla eğlence dünyasından iş dünyasına adım atan Kim kardashian'ın yeni hamlelerini merakla bekliyoruz.

ETİKETLER: KİM KARDASHİAN , KOURTNEY KARDASHİAN , KHLOE KARDASHİAN , PARFÜM , KKW FRAGRANCE