31 Ağustos 2021

Jennifer Lopez'in Dolce Vita Güzelliği

YAZI: EKİN KURBETÇİ

jennifer-lopez-venice-beauty-hair-makeup

Fotoğraf: @jlo

Dolce & Gabbana'nın Venedik'te gerçekleşen defilesi kötü hava şartlarına takılsa da, odak noktasını defileden alıp kendi üzerine çeken bir isim vardı: Jennifer Lopez. Çiçek motifleri ve işlemelerle süslü, ihtişamlı kıyafetiyle San Marco Meydanı'nda boy gösteren başarılı yıldız, tercih ettiği güzellik detaylarıyla da neden bir ikon olduğunu tekrar bize hatırlattı.

jennifer-lopez-venice-beauty-hair-makeup

Fotoğraf: @maryphillips

Jennifer Lopez ve bronz makyaj ikilisi artık bir klasik hale geldi, biliyoruz. Ancak JLo, bu görünüme minimal de olsa farklı dokunuşlarla yenilik getiriyor. Canlı renklere sahip kostümünden ilham alan Lopez, zümüt yeşili farla gözlerini ön plana çıkarmış. Bu sefer bronz cildini mercan bir allıkla canlandıran yıldız, her zamankinden daha ferah ve daha genç bir güzellik elde etmiş.

Jennifer Lopez'in saç modeli de bu kraliyet ihtişamını andıran portresiyle uyum içinde. Dağınık ve hacimli topuzunu taşlarla bezeli bir taçla tamamlayan Jennifer, kameraların önünde bir kraliçe edasıyla bizlere bakıyor.

jennifer-lopez-venice-beauty-hair-makeup

Fotoğraf: @tombachik

Bu italyan şaşaası elbette ki gösterişli mücevherleri hak ediyor. Ünlü tırnak artisti Tom Bachik'in elinden çıkan oval formlu sade manikürse göz alıcı taşların ışıldamasına izin veriyor. İmza saç ve makyajlarını küçük değişikliklerle tazeleyerek bizi her defasında kendine hayran bırakan Jennifer Lopez'in bu görünümü, bir sonraki güzellik portrenize ilham versin.

Jennifer Lopez'in 5 Güzellik İmzası

ETİKETLER: JENNİFER LOPEZ , VENEDİK , SAÇ VE MAKYAJ , TOPUZ