13 Temmuz 2021

Güzellik Yastığı

Uykuda oluşan kırışıklıkları önleyen Beauty Pillow, cilt bakım dünyasının önemli bir eksiğini tamamlıyor.

beauty pillow

Daha Önce Böyle Bir Yastıkla Uyumadınız

Anti-Aging Güzellik Yastığı Beauty Pillow, yanak boşlukları ile uyku sırasında yüzünüze uyguladığınız basıncı azaltan patentli bir tasarıma sahip. Bu sayede uyku kırışıklarını ve sabah şişkinliklerini önlüyor.

beauty pillow

Kaliteli Uykunun En Güzel Hali

Beauty Pillow, ortopedik tasarımı ve servikal boyun desteği ile uyku sırasında başınızın ve boynunuzun şeklini alarak anatomik olarak doğru bir uyku pozisyonunu bulmanıza yardımcı oluyor. Azla yetinmeyen kullanıcıları için anti-aging etkisinin yanı sıra kaliteli bir uyku konforu da sağlıyor.

beauty pillow

Cildinize İpeksi Dokunuş

Beauty Pillow özel yastık kılıfları ile kraliçelerinin güzellik sırrı ipeği güzellik uykunuza dahil ediyor. Cilt ve çevre dostu bir kumaş olan ipek, uyku sırasında cildin nem dengesini korumasına ve cildinizin nefes almasına olanak sağlıyor. İpek yastık kılıflarının yanı sıra, ipek göz bantları ve saç tokaları ile güzellik uykunuza konforlu ve cilt dostu bir dokunuş eklemeniz mümkün.

beauty pillow

Dekolte Kırışıklıklarına Çözüm

Uyku pozisyonunun kırışıklık oluşumunu artırdığı artık bilinen bir gerçek. İşte tam bu noktada Beauty Pillow’un özel tasarımı uyku kırışıklıklarına sebep olan basıncı engelliyor. Aynı zamanda markaya ait göğüs yastığı ile de boyun ve göğüs kırışıklarını engellemek mümkün. Uykuda yaş almadan, uykuyu etkili bir cilt bakımına dönüştürme iddiasıyla yola çıkan marka, NewYork ve Düsseldorf ofisleri ile beautypillow.com'dan dünya çapında tüm kadınlara ideal bir güzellik uykusu vaat ediyor.

ETİKETLER: VOGUE TÜRKİYE , BEAUTY PİLLOW