EN VOGUE
EN VOGUE

27 Temmuz 2022

Drew Barrymore'un TikTok Güncesi

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

drew Barrymore

Son günlerde biraz gülümsemeye ve sadece iyi enerjilere ihtiyacınız varsa sizi Drew Barrymore'un son TikTok videolarına alalım. Ve kabul edelim, Barrymore onu tanıdığımızdan beri yüzümüzü güldürmeyi başarıyor.

Önce hikayeyi başa saralım. Birkaç gün önce Drew Barrymore yağmurda dans ettiği bir video paylaştı. Videoda fırtınada dışarı çıkan ve neşeli bir şekilde yüzünü gökyüzüne çeviren Barrymore'u görüyoruz, oyuncu "Mümkün olduğunda yağmura çık. Fırsatı kaçırma!" diyor. Bulaşıcı bir gülümseme ve yağmurda sırılsıklam olma sevgisiyle, Drew açıkçası en iyi hayatını yaşıyor. 13 saniyelik bir videoya şimdiye kadar hiç hissetmediğimiz kadar mutluluk sığdırmayı bir şekilde başarıyor da diyebiliriz. Barrymore'un TikTok'ta yaklaşık 10 milyon görüntülemeye ve 2 milyondan fazla beğeniye ulaşan bu videosu, birçok kişinin oyuncunun yaşam coşkusunu övdüğü, neşeli bir video olduğu yönündeydi. Gelen yorumlar arasında, "Onun içindeki çocuğu iyileştirdiğini izlemek beni çok mutlu ediyor." şeklinde yorumlar da gördük.

Aslında bu videolar sosyal medyada adeta sağanağına tutulduğumuz "toksik pozitiflik" kavramını pekiştirdiği için çok hoşumuza gitmese de öznelerin samimiyeti işleri değiştirebiliyor. Barrymore, bir çocuk yıldız olarak hayatımıza girdiğinden beri karnesinde samimiyet hanesini daima yıldızlarla pekiştirmiş bir isim. Ayrıca kariyerinin ilk yıllarında yaşadıkları, 14 yaşında yasal olarak özgürlüğe kavuşması, rehabilitasyonda ve psikiyatri kurumlarında zaman geçiren zorluklar hakkında konuşmaktan hiçbir zaman çekinmedi. Muhtemelen hepimiz Drew'i mutlu gördükçe mutlu olma noktasında hemfikiriz.

Sözü, Barrymore'dan ilhamla minik bir öneriyle bitirelim. Bir daha bulunduğunuz yerde yağmur yağdığında, şarkıcı Natasha Bedingfield'ın dediğini yapın ve sadece "yağmuru teninizde hissedin" ve tabii "Fırsatı kaçırmayın!"

 

ETİKETLER: DREW BARRYMORE , TİKTOK