EN VOGUE
EN VOGUE

12 Nisan 2022

Britney Spears Hamile Olduğunu Açıkladı

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

britnet spears

Britney Spears için işler yoluna giriyor. Nihayet!

Spears, Instagram’dan yaptığı paylaşımla Sam Asghari ile birlikte ilk çocuklarını beklediklerini duyurdu. Üçüncü kez annelik deneyimi yaşayacak olan Spears, geçtiğimiz dönemde babası Jamie Spears'ın yasal vesayetinden kurtularak özgürlüğüne kavuşmuştu. Britney daha önce babasının vasiliği nedeniyle istediği halde yeniden çocuk sahibi olamadığını da açıklamıştı. Ancak Britney için artık işler yoluna giriyor ve biz de bunu çok uzun zamandır hak ettiğine inanıyoruz.

Spears, haberi Pazartesi öğleden sonra Instagram hesabından hayranlarıyla paylaşarak sürecin detaylarını da anlattı. Hayranları dünyanın dört bir yanından iyi dileklerini paylaşırken Spears da gelecek güzel günler için rotasını belirlediğini ifade etti.

Spears, Eylül 2021'de aktör Sam Asghari ile nişanlandığını duyurmuştu. Son gönderilerinde Asghari'den kocası olarak bahsetse de çiftin resmi bir törenle evlenip evlenmedikleri resmi olarak açıklanmadı. Spears ve Asghari, 2016 yılında Slumber Party adlı şarkısının müzik videosu setinde tanışmışlardı.

Spears önceki hamileliklerinde yaşadığı mental sağlık sorunlarını göz önünde bulundurarak bu kez görüntülenmemek için izole bir hamilelik süreci yaşamayı planlıyor. Ayrıca planları arasında her gün yoga yapmak ve sevgiyi yaymak da var!

ETİKETLER: BRİTNEY SPEARS