09 Haziran 2022

Kate Middleton'ın Başarılı Platinum Jubilee Stili

YAZI: ALİCE NEWBOLD

DERLEYEN: ILGAZ GÖKIRMAKLI

kate middelton

F: Getty Images

Kraliçe II. Elizabeth'in Platinum Jubilee kutlamalarını geride bıraktık ancak hala o ihtişamlı kutlamalar üzerine konuşacak çok şeyimiz var. Bunlardan biri de Cambridge Düşesi'nin Platinum Jubilee kutlamalarının dördüncü günündeki renkli görünümü.

Düşes, dört günlük kutlamaların son gününde de hiçbir moda yorgunluğu belirtisi göstermedi. Bank Holiday Weekend, Palace'taki partiden diğer kutlamalara kadar birbirinden zarif ve zaten gardırobunda olan favori parçaları tekrar giyerek karşımızdaydı Cambridge Düşesi.

kate middelton

F:Getty Images

Middleton, kutlamaların son gününde ahududu renginde, uzun kollu, dantel detaylı bir Stella McCartney elbise giydi. Bu görünümüyle Londra'nın gri gökyüzünün fonunda inkar edilemez derecede neşeli görünüyordu. Kendine özgü kabarık dalgalarla kıvrılmış saçları ile Kate, Majestelerini temsil etme kraliyet görevini yerine getirirken bir o kadar çekici ve ferah bir görünüm sergiledi.

Düşes ayrıca geçtiğimiz günlerin erken saatlerinde, Platinum Jubilee sokak partisinde Cardiff topluluğu için pasta pişiren çocukları ve kendisinin fotoğraflarını paylaştı. Fotoğrafta, Prens George, Prens Louis ve Prenses Charlotte'u pasta süslerken görüyoruz. Middleton ise yüksek belli bir kot pantolonun içine soktuğu pembe Brora bluzuyla karşımıza çıkıyor. Bu samimi kareler Düşes'in daha yumuşak bir yanını gösterdi ve Platinum Jübile programındaki resmi olayların şatafatından ve koşullarından uzak bir ulaşılabilirlik havası verdi. Tüm bunların bir araya gelmesi, Kate için iyi formüle edilmiş, güvenli bir stil başarısıyla geçen bir hafta sonu olduğunu gösteriyor.

 

ETİKETLER: KATE MİDDLETEON , PLATİNUM JUBİLEE