LIVING
LIVING

24 Mart 2021

Parizyen Stilin Tasarım Kodları Yeniden Oluşturuluyor

vivense

Son dönemlerde Instagram'da çokça karşımıza çıkan parizyen stil, yeni ev dekorasyon stillerinin başında geliyor. Klasik Fransız usulü yaklaşımın modern yorumunu Vivense'nin özenle seçilmiş ürünleri ve koleksiyonlarıyla dekorasyonunuza yansıtabilirsiniz.

Vivense Collection

Vivense Collection ile modern yaşam stilinin kodları yeniden kurgulanıyor. Kişiliğini güncelleyen modernizm kavramı, Vivense Collection’ın geniş ürün seçeneği ile buluşuyor. 'Senin Eşsiz Hikayen' mottosuyla yaşam alanlarına özgün bir kimlik kazandıran Vivense Collection seçkisi, farklı stilde ve çizgide hikayesi olan tasarımlar sunuyor. Zamansız tasarımlarla her anın ruhunu yakalayan Vivense Collection’ın geniş ürün seçeneklerinden evinize kendi elinizden çıkma bir parça ekleyebilirsiniz.

vivense

Vivense Exclusive Kumaş Koleksiyonu 

Seçenekler arasından doğru kumaşı seçmek her zaman kolay olmayabilir. Güzel bir görüntüye sahip olması ya da dokunduğunuzda size iyi hissettirmesinden ziyade, yaşam biçiminize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan kumaş türüne karar vermeniz çok daha önemli. Farklı doku, renk ve desenlerden oluan Vivense Exclusive Kuma Koleksiyonu’ndan seçim yaparak, beğendiğiniz koltuğu baştan yaratabilirsiniz.

vivense

Buyaka Touch İç Mimarlık Ofisi 

Vivense, İstanbul’da açtığı Buyaka Touch iç mimarlık ofisi ile benzersiz bir hizmet deneyimi sunuyor. Hayalinizdeki evi tasarlamak üzere kreatif çözümler üreten Vivense’nın uzman iç mimarları, ilham veren bir atmosferde ihtiyaca göre düşünülmüş iç mimarlık hizmeti paketleri sunuyor. Randevu sistemiyle yalnızca iç mimarlık ofisi olarak hizmet veren Buyaka Touch, ilham panoları, ölçülü oda planlamaları, üç boyutlu modellemeler ve gerçekçi görsellerle kişiye özel bir deneyim sunuyor. Sadece Buyaka Touch ofisinde değil, tüm Vivense showroomlarında bulabileceğiniz Vivense Touch İç Mimarlık Hizmeti ise ihtiyaca göre seçilebilen “Ücretsiz”, “Standart” ve “Deluxe” paketlerinden oluşuyor. 

vivense

Vivense Londra

2020’de ilk yurt dışı açılımını İngiltere ile yapan Vivense, Ekim ayında Londra’da açtığı showroomu ile koleksiyonlarını Avrupa’daki dekorasyon tutkunlarıyla buluşturuyor. Vivense, Londra’daki mağazasının yanı sıra, güncellenen marka kimliği ve logosuyla, İngiltere’deki kendi IT platformunda, Vivense Londra üzerinden e-ticaret faaliyetlerine bu ay başlıyor.

ETİKETLER: VİVENSE , LİVİNG , DEKORASYON