LIVING
LIVING

06 Kasım 2021

Elsa Hosk’un Sürreal Konfor Alanı

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

elsa hosk, ev

@hoskelsa

Elsa Hosk’un kişisel stili renkler ve desenlerin çevrelediği karma bir kod yaratırken, konu ev dekorasyonu olduğunda ünlü model farklı izlerin peşinden gidiyor. Kendisinin Instagram hesabında ufak bir tura çıktığınız zaman paylaştığı ev görselleri sizi hemen yakalıyor. Bu çekiciliği yaratan ise fotoğraflardan yansıyan yumuşaklık ve konfor hissi.

elsa hosk, ev

Yaşam alanında esas aldığı rahatlık, koltuklardan kumaş seçimlerine kendini mutlaka belli ediyor. Bej ve toprak tonlarının hakimiyetindeki ev minimalist bir atmosfer yaratmasına rağmen seçilen sürreal objelerin kattığı maksimalist ruh yeni nesil bir denge yaratıyor. Elsa Hosk’un dekoratif obje seçimleri özellikle bu akımdan sık sık referans alırken yakın tonlarda ilerleyen objeler belirli bir ritim yakalıyor.

elsa hosk, ev

elsa hosk, ev

Yuvarlak formlar, havlu kumaşlar, geniş oturma grupları ve sade yaklaşımlar Hosk’un ev tarifindeki içeriklerden sadece bir kaçı. Biraz daha detaya yaklaştığımız zamansa deniz kabuğu objelerinin ünlü modelin yaşam alanında ayrı bir yere sahip olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. Eğer abartıdan uzak ve karakteri olan mekanları seviyorsanız Hosk’un geniş bir vadeye yayarak hazırladığı evi ilham kaynağınız olabilir.

elsa hosk, ev

ETİKETLER: ELSA HOSK , EV , DEKORASYON , TASARIM