05 Aralık 2016

Victoria’s Secret Meleklerinin 24 Karatlık Güzellik Sırrı

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

Mimi luzon

Fotoğraf: @mimiluzon

Heyecanla beklenen Victoria’s Secret Show 2016 geçen hafta gerçekleşti ama büyük şovun büyüleyici etkisi hala konuşuluyor. Gecenin uzun hazırlık süreci bitmesine rağmen meleklerin güzellik sırları akıllarda yer edindi. Alessandra Ambrosia’dan Irina Shayk’a modeller ışıldayan, kusursuz ciltlerinin gizemini korumaya çalışırken, güzellik gurusu Mimi Luzon meleklerin sırrını deşifre etti.

Mimi luzon

Fotoğraf: @sarasampaio

Süpermodel ışıltısının altında 24 karatlık bir gerçek yatıyordu, modellerin şov öncesi bakımı Mimi Luzon’un altın maskeleri ile yapıldı. Güzellik dünyasında altının yeniden keşfiyle, mucizevi elementin yüzün elastikliğini, dokunusu ve tonunu yenilediği öğrenildi. Değerli metal, ciltte meydana gelen kızarıklık ve çizgileri azaltarak, yaşlanma karşıtı bir bakım sunuyor.

Mimi luzon

Fotoğraf: @mimiluzon

Über lüks karışımın içinde bulunan hiyalüronik asit ve şeftali cildi nemlendirirken bir yandan da ışıldamasını sağlıyor. Tabiki bu 24 karatlık altın değerindeki maskenin fiyatı da bir o kadar pahalı, 300 dolarlık maske yerine içinde altın karışımı bulunan başka maske ve kremleri de tercih edebilirsiniz. N'olursa olsun cilt bakım rejiminizde altının mucizevi gizine şans verin!

ETİKETLER: 2016VICTORIASSECRET , GÜZELLİK , BAKIM , MASKE