29 Mart 2017

Victoria Beckham'ın Bakım Rutini

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

Victoria Beckham

90’ların hit pop grubu Spice Girls’ten moda dünyasının en başarılı tasarımcılarından birine dönüşen Victoria Beckham’ın bakım rutinini masaya yatırdık. Yıllara ve yaşlanmaya adeta meydan okuyan Posh Spice, soğuk güzelliğini hangi ürünlerle koruduğu keşfettik. Victoria Beckham, Hollywood’un en ünlü dermatolojisti olan Dr. Harold Lancer’ın yıllardır sadık hastalarından. Dr. Harold’ın cilt bakım markası olan Lancer’ın bakım ürünlerinden şaşmayan Victoria Beckham’ın asıl güzellik sırrı ise bambaşka. Dr. Lancer, Beckham’a cildi için her gün somon yemesi gerektiğini tavsiye ediyor.

Victoria Beckham

Fotoğraf: @victoriabeckham

Omega 3 yağ asidi bakımından zengin olan somonun cildi esnekleştirdiği uzun süredir konuşulan bir güzellik mucizesiydi, Victoria Beckham’ın dermatolojistiyle bunu bir kez daha onayladık. Posh Spice’ın son dönemdeki bir başka favorisi ile Estée Lauder ile işbirliği yaptığı koleksiyonunda yer alan Morning Aura. Hem primer, hem aydınlatıcı, hem nemlendirici görevi gören etkili krem, sabaha kusursuz bir başlangıç sunuyor.

Yılların eskitemediği güzelliğiyle 42 yaşındaki Victoria Beckham’ın bakım rutininin vazgeçilmezi olan ürünleri keşfedin.

ETİKETLER: VİCTORİA BECKHAM , GÜZELLİK , BAKIM , BAKIM RUTİNİ