07 Eylül 2012

Valmont'tan yeni seri


Farklı yaşlarda cildin yapısında değişiklikler meydana geliyor. Valmont bu değişiklikleri şöyle sıralıyor: 30 yaşında, ilk mekano-elastik kırışıklar oluşur; bunlar doğrudan tekrarlanan yüz ifadeleri ve epidermisin incelmesi sonucu olur.

40 yaş civarında, dermal-epidermal birleşme yeri düzleşir ve üst dermis yoğunluk kaybederek krono-biyolojik kırışıkların gelişimine sebep olur.
50'li yaşların başlarında, menopoz ve azalan östrojen seviyeleri cildin derinliklerindeki yapıları etkiler. Retiküler dermis körelir ve cilt yoğunluğunu ve desteğini kaybeder. Birçok derin hormonal-yapısal kırışık oluşur.

Valmont kırışık savaşına kırışıklık karşıtı peptitler kokteylini geliştirerek giriyor. Prime AWF bakım serisinde üçlü yaşlanma karşıtı içerik bulunuyor. Üçlü DNA, Lipozomlu RNA ve anti-MMP.
Valmont'un olgun ciltlere karşı geliştirdiği formüller, yaşlara göre faktör numaralarıyla adlandırılıyor.

Prime AWF serisinden denediğimiz baz yenileme serumu – Polyfactor repair Serum Factor 3, tüm cilt tiplerini yeniden canlandırıp pürüzsüzleştiriyor. Çizgiler ve pürüzler üzerinde etkili serum cildi gençleşmiş şekilde gösteriyor.
Cilde SPA lüksünü yaşatan ve olgun cildin problemine nokta atışı yapan yeni seri gelecek ay piyasada.

İlgili Başlıklar