02 Haziran 2010

Thalgo ile Spa keyfi Harvey Nichols'da

Thalgo St Barths Harvey Nichols spa.

Senaryo: Bungolovların ayaklarını serin sularına sarkıttığı masmavi bir okyanus kıyısında. Suyun netliğinden balıkların desenleri göze takılıyor. Kumsalın ortasında bunca zaman olan biteni halkalarına kayıt etmiş ağaç yeşil kollarını sallıyor. Renkli balık sürüsü maceraya çağırıyor. Çağrıya kayıtsız kalmak çok güç. 

Suyla buluşma.
 
Ve ayılma.
Bu senaryonun Spa versiyonu şimdi Harvey Nichols'da Thalgo işbirliğinde. Vücudunuzu bir sürü bakım seçeneğiyle Thalgo'nun marin kokan ellerine emanet edebilirsiniz. Thalgo menüsünde yer alan birbirinden farklı cilt bakımı ve masajlarla kendinizi ya da sevdiğinizi şımartabilirsiniz. 
Yüz bakımları arasında oksijen, dengeleyici akne, mineral sağlayıcı, dengeleyici yağlı cilt bakımları gibi alternatifler var. Gençlik bakımları ise etkili masaj teknikleri ve yüz maskeleri eşliğinde yapılıyor. Renk açıcı, sıkılaştırıcı, yenileyici, kırışıklık açıcı gibi uygulamalar 60-75 dk arası sürüyor, fiyatlar 133- 180 TL arasında değişiyor. Deluxe specials'ın dışında vucüt sağlığı ile ilgili de bir çok farklı alternatif bulunuyor.
Bilgi için:
Thalgo & Ligne ST. Barth Uzmanı: Hülya Diker
Harvey Nichols Mağaza telefon: 0 212 319 11 55
Cep telefonu: 0 507 774 40 73 - 0 533 776 61 94

İlgili Başlıklar