17 Temmuz 2018

Su Gibi Güzel Bir Cilt için Cildin Aloe Vera Suyu İçsin

YAZI: BEDİZ YILDIRIM

Su, hem vücudun en büyük ihtiyacı, hem de sağladığı nem ile sağlıklı ve güzel bir cildin olmazsa olmazı. L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu, güzel ve sağlıklı görünen bir cilt için, doğal bir nem kaynağı olan aloe vera suyu ve hyaluronik asit içerikleriyle zenginleştirilmiş formülü ile cildin ihtiyaç duyduğu nemi anında sağlıyor ve 72 saat boyunca nemi cilde hapsediyor. Bu nemlendirici, su kadar hafif özel likit dokusu ve etkili formülüyle cildinize anında ferahlık ve yoğun nem sağlıyor.

barbara palvin

Son yıllarda cilt bakımında trend olan içeriklerden biri de aloe vera bitkisi. Aloe vera, içeriğindeki vitaminler, antioksidanlar ve aminoasitler sayesinde cildi ferahlatmasının yanı sıra yıpranmış hücreleri yenilerken, onarıyor ve yoğun nem terapisi sağlıyor. Ayrıca cildin kusurlarını, kızarıklıklarını da onararak sağlıklı bir görünüm sunuyor. Cilde ihtiyaç duyduğu nemi ve ferahlığı sağlayan Aloe Vera, sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmanın anahtarını sunuyor.

L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu, tüm cilt tipleri için ayrı ayrı formülize edilmiş içeriği ve özel likit dokusu ile sürüldüğü anda emilerek, yağlı bir his bırakmıyor. Anında ferahlık ve yoğun nemlendirme sağlamasının yanı sıra nemi cilde 72 saat boyunca hapsederek cildin güzel ve canlı görünümünü de korumasını sağlıyor.

barbara palvin

Nem Terapisi Aloe Vera Suyu serisinde normalden karmaya, normalden kuruya ve kuru & hassas ciltler için üç farklı seçenek mevcut. Siz de cilt tipinize en uygun olanı seçerek 72 saatlik nemli bir cilde merhaba diyebilirsiniz.

Elvin Levinler ile Su Gibi Güzel Bir Gün

Bu bir tanıtımdır. 

ETİKETLER: ALOE VERA , LOREALPARİS , NEM TERAPİSİ