28 Ocak 2014

REN Skincare'den kışın yıpranan ciltler için 2 yeni ürün

Cildin en yoğun yenilenme ve onarım evresinin geceleri olduğu bilinciyle hareket eden REN Skincare, ileri biyoaktif teknolojisi ile cilde dost bileşenler kullanarak formüle ettiği Omega 3 Night Repair Serum ve Frankincense Revitalising Night Cream ile  cildinizi gece boyunca onarıp tazeleyerek, pürüzsüz, renk tonu eşitlenmiş, aydınlık ve sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor.

Omega 3 Night Repair Serum  içeriğinde bulunan bitkisel kaynaklı Omega3&7 yağ asitleri sayesinde gece boyunca hücre yenilenmesini destekleyerek, cildin sıkılığını ve esnekliğini geri kazandırmak üzere etki ediyor. Frankincense  Revitalising Night Cream ise özel formülünde bulunan Boswellia Serrata ağaç kabuğu özü sayesinde yüz dokusundaki mikro kasılmaları azaltarak çizgilerin görünümünü azaltırken, A,C ve E vitaminleri sayesinde de cildinizin koruyucu bariyerini kuvvetlendiriyor ve renk tonunu eşitleyerek ışıltı veriyor. 

REN  Skincare’in  hiçbir hayvansal veya balık içerikli katkı maddeleri, mineral yağlar, sentetik koku vericiler, petrokimyasal ya da silikon bileşenleri  kullanmadan formüle ettiği, ihtiyaca göre beraber de kullanılabilen Omega 3 Night Repair Serum ve Frankincense Revitalisng Night Cream  en doğru zamanda etki ederek cildinizi onarıyor ve yeniliyor.

Cilt dostu olmayan maddelerden arındırılıp, doğal biyolojik kaynaklar kullanılarak formüle edilen REN Skincare ürünlerini yetkili eczanelerden satın alabilirsiniz. REN Skincare satış noktaları hakkında, detaylı bilgi için tıklayın.

 

Omega 3 Night Repair Serum, 50 ml

Piyasa Satış Fiyatı: 180 tl

 

Frankincense Revitalising Night Cream, 50 ml

Piyasa Satış Fiyatı: 155 tl

İlgili Başlıklar