01 Aralık 2016

Pürüzsüz Bir Cilt Elde Etmenin Güvenilir Yolu

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Braun, istenmeyen tüylerde kalıcı çözüm için cilt rengini okuyan ve ona uyum sağlayan Yeni Braun Silk-expert IPL'i kadınlarla buluşturuyor. Uzun süre pürüzsüz bir cilt elde etmenin güvenilir ve neredeyse acısız bir yolunu kadınlarla tanıştıran Braun Silk-expert IPL, SensoAdapt™ ten rengi sensörüyle devrim yaratıyor. Etkili bir uygulama için ten rengini sürekli olarak ölçen bu teknolojisi, etkin, hızlı ve güvenli bir uygulama için optimal ışık yoğunluğunu otomatik olarak ayarlıyor.

braun

Evlerinin rahatlığında kalıcı ve kusursuz epilasyon yapmak isteyen kadınlar için en etkili çözümü sunan Yeni Braun Silk-expert IPL, Akıllı SensoAdapt™ Cilt Tonu Sensörü teknolojisi tahminleri tamamen ortadan kaldırıyor ve ışık yoğunluğunu otomatik olarak cildin optimal seviyesine ayarlıyor. Diğer IPL cihazlarının aksine SensoAdapt™ Cilt Tonu Sensörü Teknolojisi ile cildi saniyede 80 defaya kadar sürekli bir şekilde tarıyor ve ışık yoğunluğunu en doğru seviyeye ayarlıyor. Bu özellik, cilt renginin vücudun farklı kısımlarında değişiklik göstermesi nedeniyle, karmaşık renk skalası sorununu ortadan kaldırıyor.

Uygulama kategorilerinde iki modu bulunan Braun Silk-expert IPL, bu ayarları sayesinde vücudun farklı bölgelerine kolaylıkla uyum sağlıyor. Kaydırma Modu ile hızlı ve etkili çözüm sunduğu için bacak ve kol gibi vücudun geniş bölgeleri için önerilirken, Bas&Bırak modu da bikini çizgisi veya koltuk altı gibi hassas ve küçük, ulaşılması güç bölgeler en etkili çözümü sunuyor.

braun

Yeni Braun Silk-expert IPL'in sunduğu farklı ışık kullanımı modları ile kullanıcısına en güvenli ve pratik performansı sağlıyor. İlk kez kullananlar veya hassas bölgeler için ideal olan ve düşük enerjide çalışan Hassas Mod, daha düşük ışık yoğunluğu ve cilt tanıma uygulaması ile enerji seviyesinde değişiklik olmadan kullanılan Ekstra Hassas Mod bacaklar, kollar, göğüs ve sırt için önerilen Normal Mod, kullanıcıların isteğine göre ürünü kullanmasına imkan sağlıyor.

Meraklısına not: Yeni 300 bin ışık atımlı Braun Silk-expert IPL cihazı ürününde para iade kampanyası 1 Kasım - 1 Ocak tarihleri arasında tüketici sunuluyor. Daha fazla bilgi için tıklayın

Bu bir tanıtımdır

ETİKETLER: BRAUN , SİLK-EXPERT IPL , EPİLASYON