10 Kasım 2017

İpeksi Cilde Ulaşmanın En Kolay Yolu

Braun, yeni Yüz Masaj ve Canlandırma Başlığı ve Cilt Sıkılaştırma Başlığı ile kadınlara, vücut ve yüz güzelliklerini başka bir seviyeye taşıma imkanı sağlıyor. 

silk epil

Braun Silk-épil 9 SkinSpa Islak ve Kuru Epilatör Güzellik Seti

Braun Silk-épil 9 SkinSpa’nın Yeni Cilt Sıkılaştırma başlığı vücudunuzdaki kıvrımları kusursuz bir şekilde takip edip, kan akışını aktif hale getirmek için yoğun bir şekilde masaj yaparak cildinizi daha yumuşak ve pürüzsüz yapıyor. Braun’un en hızlı ve en etkili epilatörü Braun Silk-épil 9 SkinSpa, kan dolaşımını hızlandırarak cildi sıkılaştırma ve görünümünü gözle görülür bir şekilde iyileştirme özelliğine sahip Yeni Cilt Sıkılaştırma başlığı ile kusursuz bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Hassas ekfoliasyon fırçası ve ölü hücre arındırıcı ile Yeni Cilt Sıkılaştırma başlığı ile Braun Silk-épil 9 SkinSpa, 4 haftaya kadar pürüzsüz bir cilt için 4 çözümü bir arada sunuyor.

Braun FaceSpa 3'ü 1 Arada Yüz Epilasyonu, Temizleme ve Cilt Canlandırma Sistemi

Braun FaceSpa, Yeni Yüz Masaj ve Canlandırma başlığı ile yenilendi. Daha genç görünümlü bir cilt için nazikçe masaj yaparak cildi ölü derilerden arındıran yeni yüz masaj ve canlandırma başlığı ile Braun FaceSpa, sadece üç uygulamadan sonra daha pürüzsüz bir cilde ulaşmanızı sağlıyor.

Ciltte karşılaşılan yaşlanma belirtilerini gidermeye yardımcı başlığı ile Yeni Braun FaceSpa, kusursuz bir cilt için düzenli bakımın önemini bilen kadınlara her daim genç kalmanın da yolunu sağlıyor. Nazik yeni Yüz Masaj ve Canlandırma başlığı, peeling etkisi ile kan dolaşımını harekete geçirerek cildinizdeki yaşlanma belirtilerini gözle görülür bir şekilde ortadan kaldırarak daha genç bir görünüm sağlıyor.İstenmeyen tüylerden kurtulmak, cildi temizlemek, ölü hücrelerden arındırmak, canlandırmak ve makyaj uygulamalarına hazır hale getirmek için ihtiyacınız olan her şeyi tek bir güzellik ürününde bir araya getirerek, altı farklı uygulamayı deneyimlemenizi mümkün kılıyor.

İstenmeyen tüylerden kolayca kurtulmanızı sağlayan epilatör başlığı, ekstra yumuşak temizleme için Ekstra Hassas fırçası ve yaşlanma karşıtı yeni Yeni Yüz Masaj ve Canlandırma başlığı ile Braun FaceSpa, kadınlara cilt bakım rutinlerini kusursuz bir hale getirmeleri için 3 farklı çözümü tek pakette sunuyor. 

burcu biricik

Burcu Biricik, Braun'un yeni marka elçisi

Braun, yeni güzellik aksesuarları serisinin tanıtıldığı etkinlikte Burcu Biricik’in Türkiye’de Braun Güzellik’in yeni yüzü olduğunu açıkladı. Merakla bekleyen misafirlerin huzurunda sahneye çağrılan Burcu Biricik etkinliğin en büyük sürpriziydi.

Burcu Biricik ile keyifl bir çekim gerçekleştirerek Burcu Biricik'in makyajdan bakıma, güzellik rutini ve daha fazlası Vogue Türkiye Kasım saysında.

BRAUN X VOGUE PARTİSİ

Burcu Biricik Braun x Vogue partisine nasıl hazırlandı? Cevabı bu videoda.

Bu bir tanıtımdır

ETİKETLER: BRAUN , BURCU BİRİCİK