03 Haziran 2016

Le Petit Marseillais'den Akdeniz'in Geleneksel Esintisi

Fransa'nın provence bölgesinden doğan Le Petit Marseillais, Akdeniz’in doğal bileşinlerinden oluşan ürünlerine, kremin nemlendirici özelliğini içeren 'Duşta Özel Bakım Serisi'ni ekledi. Duş jeli ile kremin nemlendirici etkisini bir araya getiren Le Petit Marseillais’nin yeni “Duşta Özel Bakım Serisi”, mutluluk veren cilt bakımı etkisinin yanı sıra duştan sonra cildin 24 saat nemli kalmasını sağlıyor.

le petit marseillas

@lepetitmarseillais_tr

Yeni Le Petit Marseillais, “Duşta Özel Bakım Serisi”, duşta kendini şımartmak isteyenlere, gül yaprağı yağı, balmumu ve argan yağı içerikli “Yoğun Besleyici”, shea yağı ve akasya içerikli “Yoğun Nemlendirici”, Akdeniz yosunu ve deniz minareleri içerikli “Tazeleyici” ve argan yağı ve portakal çiçeği içerikli “Besleyici” olmak üzere dört yeni duş jeli sunuyor.

Geleneksel yöntemlerle, doğal kaynaklı içeriklerle ve çevre dostu olarak üretilen aLe Petit Marseillais,  yeni serisi ile;  Akdeniz’in doğallığını evlere taşıyan duş jelleri, geleneksel sabunlar,  bakım kremleri ve bakım yağlarından oluşan ürün yelpazesini genişleterek, Türk tüketicisine koku, içerik ve cilt bakımı için çeşitli seçenekler sunuyor.

 

Yoğun Besleyici Duş Jeli:  Güzellik reçetelerinin yüzyıllardır vazgeçilmezi olan gül, «sarı çöl altını» olarak da bilinen besleyici argan yağı ve antik çağlardan beri krem tariflerinde kullanılan balmumu, mutluluk verecek bir cilt bakımı için Le Petit Marseillais Yoğun Besleyici Banyo ve Duş Jeli’nde bir araya geldi.

Yoğun Nemlendirici Duş Jeli: Kremli dokusu, shea butter ve akasyanın büyüleyici kokusu ile cildi yumuşacık yapar. Cildi yoğun bir şekilde besler ve yeniden nemlendirir. Afrika'da kutsal bir ağaç olan karite ağacının meyvesinin yağı olan shea butter, güzellik reçetelerinde yüzyıllardır kullanılmaktadır. Eşsiz Akasya çiçekleri ise ürüne hafif ve tatlı bir koku verir.

Tazeleyici Duş Jeli: Denizlerde yatan gerçek bir hazine olan yosun ve mineral tuzlar, bakım ritüellerinin vazgeçilmezidir. Le Petit Marseillais Tazeleyici Banyo ve Duş Jeli denizlerden gelen bakımla, cildi nemlendirir, tazeler ve arındırır. Duştan sonra canlandırıcı etkisi hissedilir.

Besleyici Duş Jeli: Argan yağı içeriği ile cildi yoğun bir şekilde nemlendirir ve ipeksi bir yumuşaklık hissi verir. Güçlü etkili argan yağı ve Akdeniz güneşi altında, gün doğarken elle toplanan portakal çiçeği kombinasyonu ile cildi şımartan bir bakım sunar.

Geleneksel yöntemlerle, doğal kaynaklı içeriklerle ve çevre dostu olarak üretilen Le Petit Marseillais,  yeni serisi ile;  Akdeniz’in doğallığını evlere taşıyan duş jelleri, geleneksel sabunlar,  bakım kremleri ve bakım yağlarından oluşan ürün yelpazesini genişleterek, Türk tüketicisine koku, içerik ve cilt bakımı için çeşitli seçenekler sunuyor.

ETİKETLER: LE PETİT MARSEİLLAİS , BAKIM