22 Ocak 2013

Kıymetli hücreleriniz

Anti-aging ve cilt yenilenmesinde marka haline gelmiş Lancome Absolue serisi yenilendi. Seri kendini yenilemekle kalmadı, yeniden yapılandırma, besleme, cilt onarma konularında yeni teknolojiyle son yılların mucizesi kök hücre konusundaki araştırmaların verimini aldı.

Kök hücrelerin çevresini yeniden yapılandırmak ve cilde kendini canlandırma yeteneğini yeniden kazandırmak için, Bazal Yeniden Yapılandırıcı Sistemle doğal içerik Pro-Xylane™ molekülü bu formülde bir araya geliyor. Bu molekülle yaratılan serinin öne çıkanları serum ve bakım kremleri.

Serum, narenciye ve kamelya özü yağlarıyla Pro- Xylane™ molekülünün birleşiminden meydana geliyor. Neticeyi cilt tonunun anında gözle görülür oranda yenilenmesi ve elastik dolgun görünüm olarak alıyorsunuz. Fiyatı 529TL.
Yoğun yeniden yapılandırma ve onarım yapan Absolue Precious Cells, çevresel faktörler ve stresle yaşlanan ciltlere hitap ediyor. Absolue BX kremse doğal süreçle yaşlanan kadınlar için. Absolue PC Krem 425 TL, Absolue Bx Krem fiyatı 365 TL.


 

ETİKETLER: BAKIM